На факультеті бізнесу та права ефективно функціонує СКТБ під однойменною назвою «ШКОЛА БІЗНЕСУ ТА ПРАВА». Учасники студентського бюро опановують навички організації та ведення власної справи.

Загалом учасники школи працюють над 9 навчально-прикладними модулями. Окремі з них орієнтовані на вивчення особливостей організації менеджменту бізнесу, його фінансове забезпечення. Особлива увага приділена системі оподаткування бізнесу та здійснення його облікового забезпечення. В результаті отриманих  знань та навичок студенти розробляють власні бізнес-проекти, готові до практичної реалізації та отримання фінансової підтримки.

БізнесБізнесБізнесБізнес

Саме така презентація бізнес-ідей сьогодні відбулася у стінах ЛНТУ. Студенти розробили цікаві рішення щодо реалізації свого бізнесу, представили фінансові розрахунки та оцінку конкурентоспроможності і гідно відстояли свої ідеї перед викладачами та ректором ЛНТУ Іриною Вахович.

До слова, Школа проводиться в рамках реалізації міжнародного проекту «Прискорення інноваційної діяльності та підприємницької майстерності в закладах вищої освіти».

Привітала студентів із успішним проектуванням власного бізнесу та результативною роботою в СКТБ ректор ЛНТУ Ірина Вахович. Вона побажала молоді продовжувати розвиватися і впевнено втілювати у життя свої мрії: «Ми намагаємося робити все для того, щоб ви розвивалися, вірили в себе, надихалися гарною атмосферою. Вища освіта – це особливий світ, який треба зрозуміти, бо ви вчитеся бути не найманими працівниками, а власниками свого бізнесу.  Я бажаю вам сміливості, бо страхи є завжди, а щоби їх подолати - треба робити те, чого боїтеся. Бажаю вам розвиватися, рівняти себе з попереднім, а не з кимось іншим і втілювати свої мрії в життя».

БізнесБізнесБізнесБізнес

Подякувала студентам за активність і ефективну роботу у Школі бізнесу і права декан ФБП Любов Ковальська: «Хочу подякувати за те, що ви долучилися до школи бізнесу і права та до сьогоднішньої презентації і обговорення ваших стартапів, бізнес-ідей, які ви продукували за результатами серії тренінгів і занять із викладачами. Тут зібралися кращі з кращих, ті, хто уже сьогодні хочуть стати не найманими працівниками, а власниками свого успішного бізнесу і ми з великим задоволенням ознайомимося з вашими бізнес-проектами і, сподіваюся, що кожен почерпне цікаву для себе інформацію».

БізнесБізнесБізнесБізнес

Згодом  студенти презентували свої підприємницькі ідеї, кожна з яких вирізнялася креативністю та відповідальним підходом до розрахунків та етапів реалізації. Зокрема, цілком актуальним та важливим був проект створення школи математики «Архімед», у якій передбачається підготовка школярів до ЗНО/НМТ та ДПА, підготовка до олімпіад, математичні гуртки і семінари. Усе це для того, аби зацікавити молодь математикою, знаходити нові небанальні підходи до школярів та пояснювати складне просто та цікаво.

БізнесБізнесБізнесБізнес

Malva Tea – назва ще одного проекту, або навіть бренду, адже мова йде про виготовлення та реалізацію синього чаю. Він має свої «магічні властивості», адже зроблений із лікарської рослини мальви мавританської, є цілющим та може перетворитися одразу в три напої. Як це? Якщо додати в чай більше окропу, можна отримати зелений колір напою, а якщо додати лимон – він перетвориться у ніжно рожевий. Автор ідеї уже працює над її практичною реалізацією, виготовленням та збутом продукту, рекламою.

БізнесБізнесБізнес

Очевидно, що синій колір приваблює, адже наступний студентський проект «BlueBeer» передбачає створення синього пива. Суть проекту – варіння синього пива різних смаків з подальшим продажем у власній точці збуту. Зробити пиво синім автори ідеї планують за допомогою натурального барвника екстракту спіруліни, а також прагнуть відкрити пивоварню, встановити пивові автомати та повторно переробляти банки з-під продукції.

БізнесБізнесБізнесБізнес

HouseToning – назва компанії, спрямована на виготовлення прозорого скла зі зміною прозорості. Авторка проекту зауважує, що розумне скло зі змінною прозорістю – це результат новітніх технологій, який проявив себе на світовому ринку, але не до кінця розвинутий в Україні. Натомість метою підприємства є продаж скляних вікон для будинку, квартир, фірм, яке при натисканні кнопки перетворюється на затемнене.

БізнесБізнесБізнес

Команда студентів третього курсу розробила проект створення цілого авто-світу «Auto-Studio». Проект передбачає створення парковки для автомобілів, з можливістю попереднього бронювання паркомісць, продаж авто різних цінових категорій та облаштування СТО для діагностики та ремонту автомобілів і усе фактично в одному місці, що точно буде зручно для кожного автолюбителя.

БізнесБізнесБізнесБізнес

На завершення, студент другого курсу представив бізнес-ідею щодо відкриття кафе, яке хотів би відвідати кожен присутній на заході. Це – кав’ярня із тваринами, де можна посмакувати запашними напоями та тістечками і провести час у компанії пухнастих друзів.

БізнесБізнесБізнес

Прорахувавши витрати та доходи, учасники Школи бізнесу і права гідно відстояли свої проекти. Разом із ректором та викладачами вони обговорили бізнес-ідеї, почули поради щодо вдосконалення проектів і головне – отримали максимальну підтримку та мотивацію від наставників.

Бізнес