Перейти до основного вмісту

Для того, аби збагатити студентів кафедри технологій легкої промисловості практичними навичками і поділитися професійним досвідом швейної майстерності, до ЛНТУ прибула заступник начальника експериментального відділу ПрАТ «Едельвіка» Олена Ткачук.

Разом із технологом, студенти вивчали процес створення захисної маски від початкового етапу аж до оцінки якості виготовленого продукту.

едельвіка

 

«Захід відбувається в рамках діяльності студентського науково-практичного гуртка Art-studio. Ідея повести майстер-клас зародилася тоді, коли першому випуску кафедри ми подарували захисні маски, які виготовляли на ПрАТ «Едельвіка». А потім вирішили провести спільне заняття з фахівцем виробництва, щоб наші діти самі для себе пошили такі маски», - розповідає доцент кафедри технологій легкої промисловості Тетяна Головенко.

Приємно, що технолог виробництва прийшла до студентів із подарунком, а саме з тканиною для пошиття виробів із нанесеною вишивкою, а також викрійкою. Лекторка розповіла про увесь процес створення маски, починаючи від розкрою до прасування готового виробу.

«Сьогоднішнім майстер-класом, ми мали на меті навчити дітей усьому циклу роботи, від розкрою і моделювання виробу, до його повного пошиття. Це важливо, щоб вони вміли працювати, в першу чергу, зі своєю фантазією, розуміли невід’ємні цикли виробництва, послідовність процесу від лекала, виконання  розкрою, планування вишивки, художніх моментів і саме до пошиття виробу та контролю його якості. Усе це для того, щоб студентам було зрозуміло і щоб вони на практиці власноруч могли пробувати і бачити результат», - розповідає Олена Ткачук.

Майстриня додає, що ПрАТ «Едельвіка» готове сприяти професійному розвитку молоді, а тому маємо сподівання, що подібні майстер-класи і надалі триватимуть в ЛНТУ, у рамках співпраці двох структур.

Ілона Карпюк, відділ іміджу та промоції