Університетські роки – це не лише навчання, але й цікаве дозвілля, яскраві знайомства та круто проведений час. Першокурсники ЛНТУ продовжують знайомитися між собою, а для того, аби спільно проведений час запам’ятався на довго, для них влаштували тематичну вечірку.

Цього разу вечір знайомств провели для студентів факультету комп’ютерних та інформаційних технологій.

ФКІТФКІТФКІТ

Усі ми розуміємо, що нинішній час війни зобов’язує бути максимально відповідальним та уважним, навіть у стінах ЗВО, тож розпочали захід із «безпекової місії». Перед студентами виступили представники ДСНС у Волинській області, які розповіли молоді про важливість реагування на повітряні тривоги, перебування в укриттях під час небезпеки та акцентували увагу на правилах поведінки в умовах воєнного часу.

ФКІТФКІТФКІТФКІТ

На актуальності рекомендацій рятівників наголосила й декан ФКІТ Інна Кондіус. Водночас, вона привітала першокурсників із першим їхнім спільним заходом та розповіла про діяльність факультету, його кафедри та особливості освітнього процесу. Аби відчути «факультетський дух», здобувачам продемонстрували відео-презентації кафедр, а тоді на них чекали цікаві розваги та активності.

ФКІТФКІТФКІТФКІТ

Серед усього, молодь розважалася настільними іграми, разом із викладачами змагалися у міні-турнірі з настільного тенісу та власноруч створили міні-кінотеатр, разом переглядаючи кіно.

Сподіваємося, що ніякі «тривоги» та виклики воєнного часу не стануть на заваді подальшим планам наших студентів у проведенні різноманітних заходів і вони на повну відчують смак студентського життя. Дякуємо Студраді ФКІТ за активність і креативні ідеї!

ФКІТФКІТФКІТФКІТФКІТФКІТФКІТФКІТФКІТФКІТФКІТФКІТФКІТФКІТ