ЛНТУ радий вітати магістрів на завершальному етапі вступної кампанії. Попереду останні дні подання заяв і ми допоможемо вам зробити цей важливий крок на зустріч до вступу в омріяний заклад.

до 18:00 22 серпня триває прийом заяв на вступ до магістратури Луцького національного технічного університету та інших ЗВО України. Подання заяв здійснюється виключно через електронний кабінет вступника. Якщо ви не створили електронний кабінет - така можливість досі доступна. Детальну відеоінструкцію шукайте у нас в Instagram.

Успішно зареєстрували кабінет і готові подавати електронну заяву? Переглядайте покроковий огляд процедури за посиланням.
Абітурієнти мають можливість подати до 5 заяв на бюджет та до 10 заяв на контракт

Рекомендації щодо зарахування на бюджет будуть надані до 24 серпня і для підтвердження вибору місця навчання вам необхідно виконати умови на зарахування до 18:00 26 серпня. Виконати умови на зарахування означає накласти КЕП на заяву, яка отримала рекомендацію, та привезти копії документів для заключення договору про освітню послугу між університетом та вступником.
Зарахування студентів на бюджет відбудеться 29 серпня.

Тепер до контрактників: рекомендації до зарахування для таких абітурієнтів надійдуть 28 серпня, процедура зарахування ж відбудеться 30 серпня (перший етап) та 12 вересня (другий етап). Для цього необхідно виконати умови до зарахування до 29 серпня та 11 вересня відповідно.

Список документів, копії яких абітурієнти повинні надати відбірковим комісіям університету для вступу:

• Картка платника податків
  • Диплом про здобутий освітній ступінь бакалавра та додаток до нього
  • Мотиваційний лист
  • Військовий квиток чи посвідчення про приписку (для парубків)
  • 4 кольорові фотокартки розміром 3х4

Ми цінуємо ваш вибір і готові підтримати вас у всіх аспектах вступу, аби ви могли успішно розпочати навчання за обраною спеціальністю в одному з провідних університетів України.

Не пропустіть можливість стати частиною великої родини ЛНТУ та отримати якісну освіту, яка відкриє перед вами нові горизонти!

Консультації приймальної комісії:
📞 +380 96 543 89 89