«Ті, що відкривають шлях до успіху». #22 Кафедра електропостачання

Ми продовжуємо проект «Ті, що відкривають шлях до успіху», де відкриваємо завісу у життя кафедр Луцького НТУ і знайомимо із особливостями кожної з них, унікальними досягненнями та головне – людьми, завдяки яким наші випускники стають успішними!

Сьогодні ми готові представити вам кафедру електропостачання (факультет екології, туризму та електроінженерії).

Привіт! Вас вітає «поважна пані» Луцького НТУ – кафедра електропостачання, якій в минулому році виповнилось 20! і яка в цьому році зробить свій 25 випуск студентів! Вас цікавить, як так? Для нас немає нічого неможливого! Просто перший випуск фахівців-електриків відбувся на кафедрі електротехніки та електропостачання. А з 1999 року кафедра здійснює випуск фахівців самостійно!

Хто ми? Знайомтесь!

Ви уявляєте завідувача кафедри для якого професійність викладання і відмінне почуття гумору – це не антоніми, а взаємопов’язані речі? Ви вважаєте це неможливим? Ми доведемо - це реальність!

Наш завідувач: Грицюк Юрій Віталійович

Як ви думаєте, а якщо і декан факультету теж є викладачем цієї кафедри, і не просто викладачем, а її випускником - це додає іміджу? Безумовно! Знайомтесь: декан факультету екології, туризму та електроінженерії, професійний викладач і потужний молодий керівник Волинець Владислав Ігорович.

Продовжимо! А якщо і заступник декана ФЕТЕ, теж з кафедри. Багатогранний талант і улюблениця студентів - Бандура Ірина Олександрівна.

А якщо з 13 викладачів кафедри 9 є її випускниками? Що змусило їх не просто здобути тут освіту, стати професіоналами, а пов’язати з нею своє життя, стати її частинкою? Відповідь проста – тільки там, де тобі по-справжньому ДОБРЕ, ти хочеш лишитись. Отак ми і стали великою, міцною, дружною РОДИНОЮ!

Знайомимось далі. Звичайно ж спочатку дівчата.

Розум та краса: Грицюк Ірина Василівна

Професійність та справедливість: Коменда Наталія Володимирівна

Досвід і вміння спілкуватись: Добровольська Любов Наумівна

Талант науковця: Давиденко Людмила Валеріївна

Розуміння і впевненість: Гадай Андрій Валентинович

Математична відповідальність і поважність: Падалко Анатолій Михайлович

Наполегливість і талант: Коменда Тарас Іванович

Послідовність і виваженість: Романюк Микола Валентинович

Креативність і молодість: Собчук Дмитро Сергійович

«Паростки надії» – наймолодший викладач: Ващелюк Юрій Ігорович

Тепер ми знайомі!

Для вас – ми викладачі, і ми настільки багатогранні, що ви навіть уявити собі не можете. По-перше, ми ті, кому ніколи не сидиться на місці! Наші викладачі беруть участь в міжнародних стажуваннях, конференціях.

По-друге – ми не тільки вчимо, ми самі успішно працюємо. Проводимо наукові дослідження. Публікуємо результати наукових досліджень у вітчизняних і закордонних виданнях.

По-третє – ми не тільки успішно працюємо, але й зацікавлюємо студентів професійною діяльністю в лабораторії енергоефективності.

Все що ми робимо, ми робимо тільки разом. Разом… зі студентами!

Ми мріємо, щоб САМЕ ТИ став нашим студентом!

Ти будеш нести світло в кожну оселю, на виробництво, у господарство! Без твоїх знань і умінь НІЩО І НІКОЛИ не зможе працювати і в жодній сфері не буде досягнуто успіху! Саме твоя праця буде давати рух усьому, неначе повітря, відсутність якого відчуваєш рівно через одну хвилину! Бо ж ЕЛЕКТРОЕНЕРГЕТИКА є основою основ нашого сьогодення.

Для нас не існує поняття «я тут головний, бо я – викладач!». Такі атавізми давно не в моді. Життєве кредо нашої кафедри «РІВНИЙ РІВНОМУ, просто я (викладач) знаю трішки більше )). Саме тому, після заняття, ти теж це знатимеш!»

То ж на заняттях – ми разом!

На базах практики, екскурсіях – ми разом!

На конкурсах, олімпіадах – ми разом!

Третє місце у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади, м. Запоріжжя, 2018 р. (Богдан Повшук, Юрій Ващелюк, Віктор  Ярмолюк)

Перше командне місце у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади, м. Запоріжжя, 2019 р.

(Ілля Басалко, Павло Шишкін, Юрій Ващелюк)

Ви не повірите, відпочиваємо ми теж разом!

20-та річниця факультету екології, туризму та електроінженерії

Конкурс кращих на факультеті екології, туризму та електроінженерії, 2019 р.

Хто ж наші випускники? – ЕЛІТА ЕНЕРГЕТИЧНОЇ ГАЛУЗІ!

Та багато-багато інших. І усі – ПРОФЕСІЙНО ВІДДАНІ СВОЇЙ СПРАВІ!

Кожен захист магістерських і бакалаврських робіт це свято кафедри!

Думаєте, не залишилось чим здивувати? Це не про нас!

Модно: дуальна освіта! Третина наших студентів успішно поєднують навчання і сумлінну працю на провідних підприємствах Луцька.

Сучасно: навчання і захисти іноземною мовою – це також під силу нашим студентам і керівникам.

Але ми завжди йдемо ще далі! Наші студенти не просто долучені до формування начальних планів і вибору дисциплін, НАШІ студенти разом з НАШИМИ викладачами створюють наше СПІЛЬНЕ МАЙБУТНЄ.

ОТОЖ…

Несучи світло крізь пітьму,

як Прометеї молоді,

електрики-ви неймовірні!

Ви всі розумні, креативні,

талановиті і сумлінні!

Запал гарячий у серцях,

у душах лиш добро і щирість,

і вогник той горить в очах,

що людям вам нести однині!

Якщо спитаєте ви нас,

тих, хто в професії давно,

«Чому вона обрала вас?»

Ми радо відповідь дамо:

Тих, хто навчився нести світло,

не так багато на землі.

Приєднуйся! Не пошкодуєш!

Ми навчимо! МИ-РАЗОМ ВСІ!