27 травня 2022 року у Луцькому національному технічному університеті, в рамках тижня науки, відбулася І Міжнародна науково-практична інтернет-конференція молодих вчених та студентів «Традиції та новації в дизайні». Конференцію проведено в дистанційному форматі на платформі Google Meet, організатором якої стала кафедра архітектури та дизайну, що на факультеті архітектури, будівництва та дизайну.

конференція

Свою участь підтвердили Київський університет технологій та дизайну, Київський університет імені Бориса Грінченка, Черкаський державний технологічний університет, University of Zielona Góra, Волинська організація Спілки дизайнерів України, Волинська організація національної Спілки художників України.

Метою проведення заходу стало висвітлення результатів наукових досліджень з актуальних проблем графічного дизайну, дизайну середовища та дизайну одягу; аналіз сучасних тенденцій та пріоритетних напрямків розвитку дизайну; класифікація проблем та перспектив розвитку еко-дизайну; сприяння творчій співпраці дизайнерів, митців, науковців у галузі дизайну та мистецьких спеціальностей України.

конференція

З вітальним словом до учасників звернулася ректор ЛНТУ Ірина Вахович. Із цікавими доповідями, де піднімались актуальні проблеми дизайну, виступили студенти кафедри архітектури та дизайну. До активного обговорення під час заходу долучилися декан факультету Олександр Андрійчук, заступник декана з досліджень Володимир Самчук та викладачі кафедри.

Кафедра архітектури та дизайну