Усміхнені, щасливі, сповнені надіями і сподіваннями на яскраві студентські роки та успішне, мирне і щасливе майбутнє: першокурсники ЛНТУ офіційно стали студентами.

Традиційно, на початку нового навчального року, вчорашні школярі і сьогоднішні студенти стають головними героями урочистості, що зветься посвятою. Сьогодні свято першокурсників ЛНТУ відбулося на Театральному майдані Луцька і супроводжувалося патріотичними нотами, із вишиваним вбранням та простяганням головного символу України - блакитно-жовтого прапора.

ПосвятаПосвятаПосвятаПосвята

Цьогорічне гасло посвяти студентів: «Трансформуйся заради перемоги», адже наша місія сьогодні - змінюватися і змінювати Україну, наближати перемогу та відбудовувати державу, робити її процвітаючою та інноваційною!

Розпочалися урочистості із спільного виконання Державного Гімну України та вшанування пам’яті Героїв, полеглих за нашу незалежність та свободу. Ми також безмежно дякуємо нашим захисникам, які продовжують відчайдушно боронити державу і завдяки яким ми маємо можливість навчатися, здобувати гідну освіту і примножувати країну талантами та здобутками.

ПосвятаПосвятаПосвятаПосвятаПосвятаПосвята

Із вітальною промовою до першокурсників та їхніх батьків звернулася ректор ЛНТУ Ірина Вахович
«Сьогодні ми воюємо з ворогом, який немає ні совісті, ні віри, ні душі. Але надію на перемогу вселяєте саме ви, бо ви обрали український навчальний заклад, ваша кількість, ваше бажання навчатися вселяють цю надію і ми вдячні, що ви в Україні, що ви хочете розвиватися і ми у цьому вас не підведемо. Я бажаю величезного натхнення своїм колегам, щоб ви, студенти, стали найкращими професійними фахівцями. Колись я також була посвячена у студенти нашого університету, а сьогодні є ректором ЛНТУ. Тому запевняю, від кожного з вас залежить ваш життєвий шлях. Яких зусиль ви будете докладати і з якою вірою та оптимізмом будете жити, так і світ вам віддаватиме».

ПосвятаПосвятаПосвятаПосвятаПосвята

Ірина Вахович зауважила, що навчання відбуватиметься в очному режимі, адже університет забезпечений укриттями та комфортними аудиторіями, тож молодь повинна використовувати усі можливості для свого розвитку і для своєї користі, адже місія ЛНТУ – навчити бути не найманими працівниками, а власниками свого бізнесу, своєї улюбленої справи і бути успішними.

ПосвятаПосвятаПосвятаПосвятаПосвята

Уже другий рік поспіль ми розпочинаємо навчальний рік в умовах повномасштабної війни в Україні. У такий надзвичайно складний для країни час, освіта виступає своєрідним індикатором впевненості у майбутньому та віри у перемогу, адже ми непереможні, бо освічені. Привітати новоспечених студентів, надихнути напутнім словом та благословити на щасливу долю прибув митрополит Луцький і Волинський Михаїл. Він щедро окропив молодь свяченою водою, здійснив молебень та побажав студентам щасливої долі: «Перше вересня - це найщасливіша, радісна пора в житті першокурсників і прекрасна пора в житті викладачів. Сьогоднішній день, коли Україна проходить важкі випробування війною, я хочу подякувати вам - студентам і батькам, що ви вірите в українську освіту, що ви вірите в найкращий університет Волині. Я дякую вам, що ви залишилися в Україні, що ви вірите в Україну, що ви бажаєте тут вчитися, трудитися, одружуватися. Ви найкращі, ви талановиті, нехай ваша доля буде щасливою».

ПосвятаПосвятаПосвятаПосвятаПосвята

Особливою миттю для першокурсників стало
представлення усіх семи факультетів та їхніх деканів, адже молодь стала невід’ємною частиною саме цих згуртованих, креативних і прогресивних факультетських родин. Окрім того, сьогодні вдалося  познайомитися із найактивнішими першокурсниками, серед яких розіграли брендовані парасольки нашого університету.

ПосвятаПосвятаПосвятаПосвята

Із музичними вітаннями для молоді у їхній пам’ятний день виступили військовий оркестр Луцького прикордонного загону, вокаліст Сергій Герцик, заслужений артист України Сергій Скулинець та студентка ЛНТУ Вікторія Павлів. На завершення заходу, студенти та науковці разом виконали пісню, з якою крокуватимуть наступні кілька років у політесі – Гімн ЛНТУ. У цей же час студенти розгорнули великий блакитно-жовтий стяг, радіючи тому, що є дітьми рідної держави, і сподіваючись на скору Перемогу України.

ПосвятаПосвятаПосвятаПосвятаПосвятаПосвятаПосвятаПосвята

Ми щиро вітаємо новоспечених студентів! Будьте певні, ви потрапили у надійні руки мудрих наставників та щирих друзів! Бо кожен факультет, кожен викладач, кожен одногрупник  - це ваша нова велика політехівська родина!

Дорогі першокурсники, нехай сьогоднішній день запам’ятається вам як початок нового етапу вашого яскравого життя! Ми дякуємо за сьогоднішнє тихе небо і відносний спокій нашим захисникам і з нетерпінням чекаємо здійснення спільної мрії – Перемоги!

ПосвятаПосвятаПосвятаПосвятаПосвятаПосвятаПосвята