Трояндовий сад Єднання в ЛНТУ на честь 101-річчя ДонНТУ

З початку повномасштабної війни ДонНТУ був змушений переміститись в безпечніше місце. Прихисток університету надав ЛНТУ. Так, вже протягом 4 місяців Донецький національний технічний університет та луцький політех не тільки ділять спільну територію, а й налагодили тісну співпрацю та дружні стосунки.

foto

Сьогодні, в 101-ший день народження Донецького національного технічного університету, адміністрація обох закладів об’єднались у спільній символічній справі та висадили алею перемоги.
Зі словами привітань до колег із Донецька звернулася ректор ЛНТУ Ірина Вахович:
«Щиро вітаємо вас із 101-ю річницею від дня заснування університету. Ви є справжнім символом стійкості, незламності та патріотизму. Ваш колектив – згуртована у нелегких випробуваннях команда однодумців.

Сьогодні, ми показуємо ще один приклад єдності – з вірою у перемогу України ми закладаємо «Трояндовий сад єднання».

Натомість, ректор Донецького національного технічного університету Ярослав Ляшок подякував за привітання та розповів, що ідея висадження трояндової алеї виникла не випадково: «Ми довго гадали, який саме символ подарувати ЛНТУ в знак вдячності за гостинність і пригадали, що Донецьк – місто троянд, тому вибір був очевидним.

Уже двічі ми були вимушені переїжджати. Зараз наш університет базується у Луцьку. Нам хотілося б залишити свій слід на волинській землі, тому сьогоднішнє наше свято носить символічне значення Думаю, це буде доброю згадкою про наше перебування тут і щиро дякуємо, що в такий незвичайний спосіб ми можемо відсвяткувати день народження нашого університету».

Потому, представники обох дружніх університетів символічно висадили 101 кущ троянд на території Луцького національного технічного університету як символ дружби, єднання та перемоги заснувавши справжній «Трояндовий сад перемоги».

Тож, ЛНТУ ще раз вітає ДонНТУ зі святом! Обіцяємо  берегти та плекати  кожну висаджену троянду.

Віримо, що з їхнім розквітом Україна переможе!