День студента - найочікуваніше свято для усієї молоді. День жартів, веселощів, яскравих емоцій та ще кращих спогадів. Це день друзів, кохання і найціннішого - молодості!

Війна разюче вплинула на студентське життя, воно уже не таке безтурботне, яким мало б бути, але наша молодь проявляє мужність, згуртованість і не втрачає запалу на щасливе «завтра»!

Тож сьогодні студенти ЛНТУ святкували своє свято у форматі КВК. Команда «Політех street» уже не вперше радує авторськими жартами політехівців і сьогодні вкотре влаштувала полюс сміху в ЛНТУ.

студентистудентистудентистуденти

Перш за все, молодь вшанувала пам‘ять полеглих у війні, а також оголосили добровільній збір коштів на підтримку ЗСУ.

Продовжився святковий концерт виступами команди гумористів. Сміялися із того, як абітурієнти здають ЗНО для вступу в університет, як наступає момент поселення в гуртожиток і знайомство з однолітками, як студенти відзначають посвяту, першу вечірку та зустріч з «комендою», як здають першу сесію ну і звичайно… як святкують першу передачу від батьків!

Мініатюри супроводжувалися музичними паузами, душевними піснями та щирими усмішками.

студентистудентистудентистудентистудентистудентистудентистуденти

Були й «зіркові» гості і цього разу запрошеною ВІП особою стала відповідальний секретар приймальної комісії та доцент кафедри електричної інженерії Ірина Бандура. Вона розповіла історії із власних студентських років і привітала молодь із найяскравішими роками їхнього життя. Звісно, в гості йдуть не з пустими руками, тож студенти отримали солодкі дарунки.

студентистудентистудентистудентистудентистудентистудентистуденти

Ну і як же без фінальної пісні - гімну молодості і драйву, жартів і веселощів, гімну «Політех Street»!

Вітаємо студентів з їхнім святом і бажаємо тільки розвитку, натхнення, яскравих емоцій, нових звершень та високих життєвих злетів! Дякуємо, що ви з нами є!

студентистудентистудентистудентистудентистуденти