Центр американських студій запрошує до участі у дипломній програмі з вивчення зовнішньої політики та безпеки з експертами зі Сполучених Штатів Америки: «Diploma in Foreign Policy and Security Studies».

Міжнародні можливості

Програма:

𝐖𝐡𝐲 𝐔𝐤𝐫𝐚𝐢𝐧𝐞 𝐌𝐮𝐬𝐭 𝐖𝐢𝐧: 𝐓𝐡𝐞 𝐈𝐦𝐩𝐨𝐫𝐭𝐚𝐧𝐜𝐞 𝐨𝐟 𝐅𝐢𝐠𝐡𝐭𝐢𝐧𝐠 𝐁𝐚𝐝 𝐏𝐨𝐥𝐢𝐭𝐢𝐜𝐚𝐥 𝐌𝐲𝐭𝐡𝐨𝐥𝐨𝐠𝐲 𝐢𝐧 𝐭𝐡𝐞 𝐀𝐫𝐞𝐧𝐚 𝐨𝐟 𝐂𝐨𝐧𝐭𝐞𝐦𝐩𝐨𝐫𝐚𝐫𝐲 𝐈𝐧𝐭𝐞𝐫𝐧𝐚𝐭𝐢𝐨𝐧𝐚𝐥 𝐑𝐞𝐥𝐚𝐭𝐢𝐨𝐧𝐬 𝐚𝐧𝐝 𝐒𝐭𝐫𝐚𝐭𝐞𝐠𝐢𝐜 𝐏𝐨𝐥𝐢𝐜𝐲, Джон Патрік Хіггінс - Лодзький університет (14 березня).

𝐓𝐡𝐞 𝐈𝐬𝐫𝐚𝐞𝐥-𝐇𝐚𝐦𝐚𝐬 𝐖𝐚𝐫: 𝐈𝐧𝐭𝐞𝐫𝐧𝐚𝐭𝐢𝐨𝐧𝐚𝐥 𝐈𝐦𝐩𝐥𝐢𝐜𝐚𝐭𝐢𝐨𝐧𝐬 𝐚𝐧𝐝 𝐔.𝐒. 𝐑𝐞𝐬𝐩𝐨𝐧𝐬𝐞 , Девід Джонс - Варшавський університет (11 квітня).

𝐍𝐀𝐓𝐎 𝐄𝐧𝐠𝐚𝐠𝐞𝐦𝐞𝐧𝐭 𝐢𝐧 𝐭𝐡𝐞 𝐖𝐚𝐫 𝐢𝐧 𝐔𝐤𝐫𝐚𝐢𝐧𝐞 , Світ Дердерян - Університет Колорадо Боулдер (17 травня).

𝐓𝐡𝐞 𝐖𝐚𝐫 𝐢𝐧 𝐔𝐤𝐫𝐚𝐢𝐧𝐞: 𝐈𝐧𝐭𝐞𝐫𝐧𝐚𝐭𝐢𝐨𝐧𝐚𝐥 𝐒𝐢𝐠𝐧𝐢𝐟𝐢𝐜𝐚𝐧𝐜𝐞 𝐚𝐧𝐝 𝐈𝐦𝐩𝐥𝐢𝐜𝐚𝐭𝐢𝐨𝐧𝐬 , Яро Білоцеркович - Університет Дейтона, Огайо (13 червня).

𝐇𝐨𝐰 𝐭𝐡𝐞 𝐔.𝐒. 𝐚𝐧𝐝 𝐭𝐡𝐞 𝐄𝐔'𝐬 𝐅𝐚𝐢𝐥𝐮𝐫𝐞 𝐭𝐨 𝐂𝐫𝐞𝐚𝐭𝐞 𝐚 𝐒𝐮𝐬𝐭𝐚𝐢𝐧𝐚𝐛𝐥𝐞 𝐀𝐧𝐭𝐢-𝐂𝐨𝐫𝐫𝐮𝐩𝐭𝐢𝐨𝐧 𝐂𝐢𝐯𝐢𝐥 𝐒𝐨𝐜i𝐞𝐭𝐲 𝐒𝐞𝐜𝐭𝐨𝐫 𝐢𝐧 𝐄𝐚𝐬𝐭𝐞𝐫𝐧 𝐄𝐮𝐫𝐨𝐩𝐞 𝐋𝐞𝐝 𝐭𝐨 𝐭𝐡𝐞 𝐑𝐞𝐛𝐢𝐫𝐭𝐡 𝐨𝐟 𝐏𝐨𝐩𝐮𝐥𝐢𝐬𝐦 𝐚𝐧𝐝 𝐑𝐮𝐬𝐬𝐨𝐩𝐡𝐢𝐥𝐢𝐚 , Коллін Андерсон - Університет Буффало, штат Нью-Йорк (11 липня).

Кількість місць обмежена, тож не зволікайте! Заявку можна подати до 5 березня або поки не закінчаться місця!

До участі у навчальному курсі запрошуються амбітні студенти, аспіранти та викладачі.

Для отримання додаткової інформації про реєстрацію переходьте за посиланням: https://cfasofficial.com/ua/specialized-courses/diploma-in-foreign-policy-and-security-studies-2