24 листопада 2022 року у Палаці культур відбувся 7 турнір гри брейн ринг на кубок міського голови.

Показати свої знання з історії рідного міста та позмагатися за головний приз - Кубок міського голови, зібралися 23 команди, 138 учасників, серед яких учні та студенти навчальних закладів міста.

туризм

ЛНТУ в рамках змагання представляла команда «Політехівські бандерики» у складі: Бурмістр Денис, Савич Уляна, Андрусик Тетяна, Ольшанський Артем, Новіков Владислав, Мельничук Єлізавета. До слова, це був дебют туристів ЛНТУ на грі брейн ринг.

Навіть темрява не стала на заваді грі і 36 питань першого туру визначило 8 фіналістів, серед яких і «Політехівські бандерики». В подальшому хороші знання та реакція вивели нашу команду до трійки кращих.

Неповторний досвід, круті емоції та цікаві факти про Луцьк отримали команда ЛНТУ у своєму дебюті.

туризмтуризмтуризмтуризм