24 листопада 2022 року у Палаці культур відбувся 7 турнір гри брейн ринг на кубок міського голови.
Показати свої знання з історії рідного міста та позмагатися за головний приз - Кубок міського голови, зібралися 23 команди, 138 учасників, серед яких учні та студенти навчальних закладів міста.
![туризм](/sites/default/files/inline-images/0-02-05-869e92379b242d009add5d56b3194268ded1c837bcb18eba324aeb898b515080_be16fa842d32b9b4.jpg)
ЛНТУ в рамках змагання представляла команда «Політехівські бандерики» у складі: Бурмістр Денис, Савич Уляна, Андрусик Тетяна, Ольшанський Артем, Новіков Владислав, Мельничук Єлізавета. До слова, це був дебют туристів ЛНТУ на грі брейн ринг.
Навіть темрява не стала на заваді грі і 36 питань першого туру визначило 8 фіналістів, серед яких і «Політехівські бандерики». В подальшому хороші знання та реакція вивели нашу команду до трійки кращих.
Неповторний досвід, круті емоції та цікаві факти про Луцьк отримали команда ЛНТУ у своєму дебюті.
![туризм](/sites/default/files/inline-images/0-02-05-8b27c66466817a63578f8be13f32134198e08150aa0d4066744b261fd4caa2e9_a80e05af0ef5d67b.jpg)
![туризм](/sites/default/files/inline-images/0-02-05-7e9b46cb2d09b64ba1af895a7742a0cac9f37487d85c1daa08e5b084e0af0d38_10e8a613c5a4d600.jpg)
![туризм](/sites/default/files/inline-images/0-02-05-9bf09ce8690648383fcf05c9143421c15159004caf9b57d790e71a6dcb5ba664_61e2a9195743dd85.jpg)
![туризм](/sites/default/files/inline-images/0-02-05-2ebd487fad27b020cc7de0de9dc61bf7690a2fb80e248df79d669ceec8e997d2_ebc3caf8b6e27566.jpg)