Цього разу для студентів першокурсників спеціальності Туризм, в рамках Тижня факультету митної справи, матеріалів та технологій, було проведено неймовірний квест «Туристична експедиція коридорами ЛНТУ».

Тематику обрали недаремно…усі пам'ятають скільки клопотів,  розгубленості приносить першокурснику пошук потрібної аудиторії чи корпусу. А якщо ти турист - заблукати просто не маєш права.

туристи

Цікаві завдання квесту мали на меті відкрити маловідомі або досі незнайомі місця коридорів ЛНТУ і поглибити знання з орієнтування на місцевості.

В рамках квесту студенти мали можливість повправлятися у в'язанні туристичних вузлів, проінспектувати електронні табло біля навчальних аудиторій, скласти туристичний рюкзак і навіть виставити фото в сторіз.

До слова, усі локації були ознаковані відповідними QR кодами із завданням, а кожен учасник мав індивідуальний квиток експедитора.

На завершальній точці маршруту, в навчальній лабораторії LNTU Travel Lab, на студентів чекали дегустації, музичні завдання,  інтелектуальні вікторини, які допомогли ще краще пізнати колорит і специфіку кожної країни світу.

Квест став своєрідною посвятою першокурсників у високе звання: студент-турист.

Віримо, що подібні заходи стануть доброю традицією на кафедрі та на факультеті.

Кафедра туризму та готельно-ресторанної справи