Перейти до основного вмісту

Ментальне здоров'я – одна з передумов нашої стійкості, а підтримка ментального здоров’я студентської молоді надзвичайно важлива для відбудови нашої держави. От чому важливо говорити про нього, поширювати знання про душевний стан та вміння піклуватися про нього.

Пошук себе в новому оточенні, пошук нових можливостей самореалізації, нові виклики на шляху до досягнення успіху – це стресові події, що супроводжують студентів щоденно, а в умовах війни й поготів.

Що таке стрес та як його подолати, як розвивати свою резильєнтність та вміти підтримувати свою ресурсність?

Про усе це та про багато інших психологічних аспектів здобувачам освітніх програм зі спеціальності 051 Економіка розповіла психолог Луцької філії Волинського обласного центру зайнятості Надія Каращук на тренінгу «Базові навички самодопомоги та першої психологічної допомоги у кризових ситуаціях». 

Економіка


Студенти отримали навички базового протоколу саморегуляції «Заземлення та фокус», протоколу первинної підтримки в кризових ситуаціях «Модель «VIVO» та ознайомилися з принципами «Заряджання акумулятора» з використанням моделі BASIC PH.

Економіка

Забезпечення ментального здоров’я передбачає уважне ставлення до свого самопочуття та розвитку особистих стратегій для підтримки свого емоційного благополуччя.

Економіка


Захід проведений в рамках Всеукраїнської програми ментального здоров'я «Ти як?» за ініціативою Олени Зеленської.

 

Доцент кафедри економіки

Ірина Шубала

Матеріал підготовлений за матеріалами інформації Луцької філії Волинського обласного центру зайнятості 

https://www.facebook.com/LutskCZ?locale=uk_UA