Тісна співпраця зі стейкхолдерами являється важливим аспектом під час підготовки високваліфікованих фахівців галузей. ПрАТ «Едельвіка», як успішне підприємство Волині, є прикладом для майбутніх спеціалістів галузі технології легкої промисловості у виготовлені текстильних тканин та виробів на їх основі, а також наочно представляє сегменти фешн-індустрії. Сучасний технологічний процес виготовлення тканин та виробів легкої промисловості представили в деталях директор з маркетингу Ольга Кас'ян та начальник виробництва Ольга Остапчук для студентів Луцького національного технічного університету спеціальностей: 182 Технології легкої промисловості (ОП «Технології легкої промисловості», ОП «Фешн-індустрія»), 022 Дизайн, 181 – Харчові технології викладачів та і кафедри технології легкої промисловості.

Після екскурсії по виробничих цехах технологічного процесу виготовлення текстильних і швейних виробів та в дослідницькій лабораторїї, Ольга Ігорівна запросила студентів і викладачів до конференційної зали, де відбулася зустріч із фахівцями виробництва: дизайнером Юлією Стахів, менеджером з продажу і фотостилістом Юлією Матвіюк та конструктором Вікторією Левкович.

Під час форуму фахівцями ПрАТ «Едельвіка», студентами та викладачами було обговорено важливі наукові та виробничі питання, що стосуються інноваційних технологій, перспектив та сучасних тенденцій сегментів фешн-індустрії. Студенти мали можливість почути практичний досвід організації онлайн та офлайн продажу продукції, головні аспекти створення успішного фото продукції, яка буде мати високий попит, дизайн-технології та конструктивні особливості виготовлення виробів.

Щиро вдячні за систематичну підтримку керівнику підприємства Юрію Переходько, фахівцям за виробничий досвід та Ользі Ігорівні за організацію дискусійного форуму науково-практичного характеру для студентів та викладачів ЛНТУ. В єдності, ми виховуємо висококваліфіковану молодь для відбудови України! Великі справи робляться разом! Наближаємо нашу ПЕРЕМОГУ!

Тетяна Головенко,

доцент кафедри технологій легкої промисловості ЛНТУ

Факультет ММТ https://www.facebook.com/fmmt.lntu

Кафедра ТЛП http://surl.li/hcepa