Тісна співпраця зі стейкхолдерами являється важливим аспектом під час підготовки високваліфікованих фахівців галузей. ПрАТ «Едельвіка», як успішне підприємство Волині, є прикладом для майбутніх спеціалістів галузі технології легкої промисловості у виготовлені текстильних тканин та виробів на їх основі, а також наочно представляє сегменти фешн-індустрії. Сучасний технологічний процес виготовлення тканин та виробів легкої промисловості представили в деталях директор з маркетингу Ольга Кас'ян та начальник виробництва Ольга Остапчук для студентів Луцького національного технічного університету спеціальностей: 182 Технології легкої промисловості (ОП «Технології легкої промисловості», ОП «Фешн-індустрія»), 022 Дизайн, 181 – Харчові технології викладачів та і кафедри технології легкої промисловості.
![](/sites/default/files/foto/12414124.jpg)
![](/sites/default/files/foto/252541254.jpg)
![](/sites/default/files/foto/5422542541254.jpg)
![](/sites/default/files/foto/25465425411254.jpg)
![](/sites/default/files/foto/102102102102.jpg)
Після екскурсії по виробничих цехах технологічного процесу виготовлення текстильних і швейних виробів та в дослідницькій лабораторїї, Ольга Ігорівна запросила студентів і викладачів до конференційної зали, де відбулася зустріч із фахівцями виробництва: дизайнером Юлією Стахів, менеджером з продажу і фотостилістом Юлією Матвіюк та конструктором Вікторією Левкович.
![](/sites/default/files/foto/Screenshot_11_0.jpg)
![](/sites/default/files/foto/Screenshot_12_0.jpg)
Під час форуму фахівцями ПрАТ «Едельвіка», студентами та викладачами було обговорено важливі наукові та виробничі питання, що стосуються інноваційних технологій, перспектив та сучасних тенденцій сегментів фешн-індустрії. Студенти мали можливість почути практичний досвід організації онлайн та офлайн продажу продукції, головні аспекти створення успішного фото продукції, яка буде мати високий попит, дизайн-технології та конструктивні особливості виготовлення виробів.
![](/sites/default/files/foto/1010101010.jpg)
Щиро вдячні за систематичну підтримку керівнику підприємства Юрію Переходько, фахівцям за виробничий досвід та Ользі Ігорівні за організацію дискусійного форуму науково-практичного характеру для студентів та викладачів ЛНТУ. В єдності, ми виховуємо висококваліфіковану молодь для відбудови України! Великі справи робляться разом! Наближаємо нашу ПЕРЕМОГУ!
Тетяна Головенко,
доцент кафедри технологій легкої промисловості ЛНТУ
Факультет ММТ https://www.facebook.com/fmmt.lntu
Кафедра ТЛП http://surl.li/hcepa