В Луцькому національному технічному університеті на факультеті комп'ютерних та інформаційних технологій розпочався Тиждень програміста — захід, присвячений популяризації інформаційних технологій та розвитку професійних навичок для студентів ЛНТУ. Програма тижня передбачає низку заходів, спрямованих на поглиблення знань, розвиток креативності та командної роботи.

програмістипрограмістипрограмісти

Сьогодні відбувся ІТ-КВІЗ, де студенти мали змогу перевірити свої знання у сфері програмування, новітніх технологій та комп'ютерної науки. Захід пройшов у динамічній і дружній атмосфері, об'єднавши учасників у команди для вирішення різноманітних завдань і запитань, що стосуються світу ІТ.

програмістипрограмістипрограмісти

Тиждень програміста триватиме протягом декількох днів і пропонуватиме студентам нові можливості для навчання, спілкування та обміну досвідом у сфері інформаційних технологій. Будемо раді бачити!

програмістипрограмістипрограмістипрограмістипрограмісти