Невдовзі на території Луцького НТУ може з’явитися новенька велопішохідна доріжка. Саме таку ініціативу запропонували реалізувати студенти-транспортники ЛНТУ на чолі із викладачем.

Так, відповідну концепцію велопішохідної мережі розробили старший викладач кафедри автомобілів і транспортних технологій Павло Мазилюк спільно з випускником кафедри АТТ Іваном Слатовим та архітектором-урбаністом, випускником відділу будівництва та архітектури Люблінської політехніки Данилом Яловенко.

До того ж, автори концепції зробили відеоогляд перспективних маршрутів велосипедної інфраструктури на території Луцького національного технічного університету.

«На даний момент велотуризм в Україні перебуває в стадії становлення. Основними активістами забезпечення розвитку велотуризму є громадські організації, асоціації, які ініціюють заходи з розвитку велоруху в містах. До розвитку і популяризації урбаністичних підходів долучається і Луцький НТУ. Метою заходів є створити якісну інфраструктуру на території університету, що підвищить мобільність як місцевих жителів, так і студентів навчального закладу», - ділиться Павло Мазилюк.

Молоді вченіМолоді вченіМолоді вченіМолоді вчені

Нині на реалізацію проекту здійснюються кошторисні розрахунки і невдовзі ініціативу подаватимуть на платформу
StartEra, де розміщуються і просуваються творчі, соціальні і технологічні проєкти, а також громадські ініціативи за фінансової підтримки з боку тих, хто вболіває за розвиток і реалізацію інноваційних проєктів.

Павло Мазилюк;

відділ іміджу та промоції