У Луцькому НТУ – зустріч студентів-міжнародників із потенційним роботодавцем

У стінах Луцького НТУ відбулася чергова зустріч студентів-міжнародників із представником потенційного роботодавця. Захід був організований кафедрою міжнародних економічних відносин, в рамках вивчення дисципліни «Міжнародні економічні відносин».

На початку зустрічі керівник ПП «СВЦ Аналіз води» Андрій Дідушко ознайомив студентів 3-го курсу спеціальності Міжнародні економічні відносини зі специфікою роботи свого підприємства.

Студенти дізналися про умови праці та про перспективи, які відкриваються перед тими, хто вирішить розпочати трудову кар'єру на ПП «СВЦ Аналіз води». Головний акцент було зроблено на таких вимогах до сучасних фахівців, як: здатність до самовдосконалення, комунікацій та знання іноземних мов.

Кафедра МЕВ