У спорткомплексі ЛНТУ турнір з карате, присвячений загиблим воїнам

У спорткомплексі Луцького національного технічного університету відбувся турнір з карате, присвячений пам’яті загиблих воїнів-волинян у російсько-українській війні. Захід відбувся за участі бійців з 8 клубів Рівненської та Волинських областей.

ФотоФотоФотоФото

Так, на відкритті заходу із вітальними словами до учасників заходу звернулися ректор ЛНТУ Ірина Вахович, голова Волинської обласної спілки ветеранів Афганістану Григорій Павлович та завідувач кафедри фізичної культури, спорту та здоров’я ЛНТУ Володимир Ковальчук. Модератором турніру виступив доцент кафедри фізичної культури, спорту та здоров'я Олександр Панасюк.

ФотоФотоОО

ФотоО

Із показовим виступом для гостей та бійців завітали на турнір вихованці спортивного клубу козацького бойового мистецтва «Герць».

По завершенню заходу відбулося урочисте нагородження переможців та учасників турніру.