Професор кафедри технологій легкої промисловості Микола Рябчиков взяв участь в Міжнародній конференції IJCELIT 2023, що проходила в університеті Obuda (м. Будапешт, Угорщина).
![ТЛП](/sites/default/files/inline-images/IMG_7829.jpeg)
![ТЛП](/sites/default/files/inline-images/IMG_7828_1.jpeg)
Він виступив з доповіддю «Evaluating of the effectiveness of digital clothing in online customization systems».
Конференція присвячена технологіям обробної та легкої промисловості. В межах спілкування обговорювались питання цифрового одягу, використання штучного інтелекту, екологічних та гігієнічних проблем проектування та виробництва одягу.
![ТЛП](/sites/default/files/inline-images/IMG_7826.jpeg)
![ТЛП](/sites/default/files/inline-images/IMG_7827.jpeg)
Кафедра ТЛП