3 листопада 2022 року науково-педагогічні працівники кафедри та здобувачі ОП «Логістика» спеціальності 076  Підприємництво, торгівля та біржова діяльність першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів вищої освіти взяли участь у науковому заході – зустрічі з успішними випускниками «Expert LOGISTICS». На присутніх чекали цікаві історії про шлях від студента до спеціаліста своєї справи від провідних менеджерів із логістики, директорів компаній та бізнесменів.

логістикалогістика

Основні спікери заходу: Гаврилов Дмитро, керуючий партнер мереж Наш Край та SPAR, Член Ради директорів Volwest Group, Співзасновник філій Комп'ютерної академії IT STEP в Луцьку, Хмельницькому, Житомирі, Чернівцях, Ужгороді та Черкасах; Ришко Сергій, засновник та співвласник активів ТОВ ЗАХІДБУДЕНЕРГОРЕСУРС, директор з технічних питань; Кухта Володимир, керівник відділу продажів у Волинській області ТОВ «Богдан-Авто Луцьк» - офіційний дилер Hyundai, Haval, Jac, Ravon; Новосад Андрій, засновник ТОВ «88 ЛОГІСТІКС»; Білецька Оксана, проектний менеджер ТОВ «88 ЛОГІСТІКС».

логістикалогістикалогістика

Енергійність, відкритість і професіоналізм спікерів сформували позитивну атмосферу, налаштували до невпинного розвитку й навчання! Щиро дякуємо організаторам та учасникам наукового заходу за активне обговорення актуальних проблем сучасної логістики.

Кафедра ПТЛ