Участь студентів кафедри комп’ютерних технологій
в олімпіадах та конкурсах студентських наукових робіт

Студенти груп КНс-11, КНс-21, КН-31, КН-41 взяли участь в І етапі Міжнародної олімпіади «IT ПЛАНЕТА» (http://world-it-planet.org/) та в цей момент (до 1 квітня включно) беруть участь в «Конкурсі по програмуванню на платформі System z «z/Master 2015, Україна».

За результатами І етапу олімпіади студенти Луцького НТУ показали позитивні результати та допущені до другого етапу:

-  Михайло Потейчук (КН-41) – конкурс вільної робототехніки «Робофабрика ScratchDuino» – 250 балів (із 250 можливих);

-   Вадим Стреха (КНс-11) – конкурс компанії SAP «От Javascript через SQL к победе над большими данными» – 520 балів (із 650 можливих); конкурс компанії D-Link «Протоколы, сервисы и оборудование» 200 (із 300 можливих);

За результатами І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади на кафедрі комп’ютерних технологій (протокол №4 від 12.02.2015 р.) перемогу здобули студенти Вадим Стреха (КНс-11) та Владислав Шворук (КН-31). Переможці взяли участь в ІІ етапі олімпіади, яка проходила в Харківському національному університеті радіоелектроніки (з 23 по 26 березня 2015 року) де серед 167 учасників (http://nure.ua/uk/all_news_ua/vseukraїnska-studentska-olimpiada-pidvela-pidsumki/)
зайня
ли 36 та 44 місця відповідно, що можна вважати досить хорошим результатом (з огляду на те, що в олімпіаді студенти участь брали вперше).

Крім того, студент групи ПНК-31 Валентин Пшонюк буде брати участь в ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Педагогіка», яка відбудеться в травні 2015 року в Глухівському національному педагогічному університеті імені Олександра Довженка.

Також студенти та викладачі кафедри комп’ютерних технологій беруть активну участь у Всеукраїнських конкурсах студентських наукових робіт. Зокрема, викладачами та студентами кафедри було підготовлено та подано 6 студентських науково-дослідних робіт. Студент групи ПНК-51 Андрій Гресик став переможцем Всекраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Теорія і методика професійної освіти», яка відбулась в Ураїнській інженерно-педагогічній академії (м. Харків) в березні 2015 року та нагороджений дипломом третього ступеня.

Олег Герасимчук,
завідувач кафедри