«Якщо люди самі не вміють літати, нехай научать літати своїх дітей. Літати високо, далеко, красиво. І настане час, коли діти розкриють крила і полетять. Нехай дорослі просто підуть за дітьми, щоб оберігати їх від падіння. І тоді вийде, що вони теж летять… Учити літати… Учити мріяти… Учити творити… Це призначення педагога», - саме з таких слів сьогодні в ЛНТУ розпочалося відзначення Дня працівників освіти.

КонцертКонцертКонцерт

Креативні, активні, яскраві студенти влаштували тематичний захід, аби подякувати своїм наставникам за неоціненну роботу, за знання, натхнення і мотивацію.

Традиційно в осінню пору ми відзначаємо День працівників освіти. Цьогоріч свято передує Дню захисників та захисниць України. Без їхньої невтомної, відважної боротьби за наш мир і спокій, нам би не вдалося сьогодні бути поруч і радіти ще одному дню у вільній країні. Дякуючи кожному, хто тримає наше небо, дякуючи кожному, хто поклав своє життя у боротьбі за свободу науковці, викладачі та студенти вшанували пам’ять полеглих Героїв хвилиною мовчання.

Згодом зі словами вдячності до студентства та колективу звернулася ректор ЛНТУ Ірина Вахович: «Дякуємо нашим прекрасним, чудовим студентам за свято. Головне в житті – це емоції і я дякую студентам за ті емоції, які ви нам сьогодні подарували, за вашу небайдужість. Вітаю також наш найкращий колектив, кожного працівника ЛНТУ із чудовим святом. Сказати, що ми працюємо – нічого не сказати. Ми робимо це для того, щоби наша країна і наше майбутнє було найкращим. Я бажаю всім, міцного здоров’я, миру і перемоги, щоб завжди було натхнення та легкість буття».

ФотоКонцертКонцертКонцертКонцерт

Захід відбувався у патріотичній тематиці. Молодь підготувала надзвичайно чуйну концертну програму, наповнену любов’ю до України, до кожного воїна, який сьогодні боронить наше життя, до кожного наукового наставника, який передає молоді найцінніші знання та досвід, аби спільно наближати нашу перемогу та робити нашу країну вільною та щасливою.

КонцертКонцертКонцертКонцерт

Найкращі емоції сьогодні дарували ведучі заходу Анна Климовець та Олег Дяк, креативна родина студради та профкому, учасники ансамблю фольклорного мистецтва «Намисто» під керівництвом Марії Ковальчук,  учасники студії хореографічного мистецтва під керівництвом Юрія Куцика,  учасники студії естрадного вокалу під керівництвом Сергія Герцика та відділ молодіжної політики і соціокультурної роботи ЛНТУ, а також запрошені гості – квартет «Обрій».

КонцертКонцертКонцертКонцертКонцертКонцертКонцертКонцертКонцерт

Сьогодні наше життя, мир та спокій залежить від Збройних Сил України. Від незламності та гарту наших мужніх захисників, від їхніх гарячих сердець та сталевого духу. Надзвичайно багато залежить і від працівників освіти: залежить майбутнє України, залежить НАШЕ майбутнє, адже своєю невтомною працею вони формують наш спільний успіх, надихають бути незламними, освіченими, а тому й непереможними!

З Днем працівників освіти!