В UGF до щотижневих англомовних лекцій провідних світових науковців, підприємців та експертів додали ще один формат - україномовні (переважно) воркшопи на найбільш гарячі теми від практиків. Вони будуть менш академічні, але не менш цікаві. Також додали більше практичних кейсів, більше інтерактиву безкоштовно і з видачею сертифікатів про участь.
Незабаром перший на платформі UGF воркшоп про використання штучного інтелекту від інвестора, підприємця, експерта з питань міжнародних фінансових ринків і криптовалют, фінансового радника засновника Web3-університету професій майбутнього «Learn to Earn Global», засновника блокчейн-платформи «Amsets» Михайло Пацан «Практика використання штучного інтелекту».
Дата та час: 04 травня о 19.00.
![воркшоп](/sites/default/files/inline-images/%D0%92%D0%BE%D1%80%D0%BA%D1%88%D0%BE%D0%BF_%D0%9F%D0%B0%D1%86%D0%B0%D0%BD_04_05.png)
Опис до воркшопу:
- Що таке ШІ. Його види та застосування
- Популярні ШІ: ChatGPT, MidJourney, Dall-E 2, Whisper та інші text-to-something нейромережі
- ChatGPT. Правила написання промптів
- Приклади застосування різних нейромереж для маркетингу, продажа, рекрутингу, бізнес-процесів та особистої продуктивності
Запрошуємо взяти участь. Реєструйтесь – https://is.gd/tSoBBS
Після закінчення живої трансляції лекції ви самостійно зможете згенерувати сертифікат про участь у своєму особистому кабінеті UGF. Опція доступна протягом 3-х днів з дати проведення лекції.
Міжнародна освітня ініціатива реалізується фондом K.FUND Василя Хмельницького під егідою Міністерства освіти і науки України за грантової підтримки Українського фонду стартапів. UGF об’єднує більше 13 000 учасників, 40 провідних університетів-партнерів в Україні та понад 25 закордонних лекторів з топ-університетів та компаній різних країн і континентів.
![воркшоп](/sites/default/files/inline-images/Outlook-s5qzgr4v.png)
Михайло Пацан – основні факти про його професійне життя:
Побудував свій капітал, займаючись трейдингом та інвестуванням на фондовому ринку
Автор численних статей для ділових видань, спікер спеціалізованих та міжнародних конференцій.
У період з 2014 по 2016 проходив навчання в Массачусетському університеті за спеціальністю «Прикладна математика» та Університеті Стенфорда за спеціальністю «Економіка».
З 2011 консультує та навчає інвесторів.
У 2016 році спільно з партнерами започаткував Академію фінансової грамотності та інвестування. За 5 років студентами Академії стали підприємці, топ-менеджери та спеціалісти з 27 країн.
З 2019 співзасновник інвестиційного додатку з керування капіталом на основі штучного інтелекту.
У 2021 разом із партнерами продав інвестиційний додаток одній з найбільших Fin-tech компаній України. У 2022 започаткував глобальний WEB3 університет новітніх професій «Learn To Earn Global»
Займається волонтерською та благодійною діяльністю, виступає спікером конференцій з темою антикризової фінансової грамотності та інвестування.
Телеграм канал Ukraine Global Faculty – https://t.me/UkraineGlobalFaculty та FB сторінка - https://www.facebook.com/profile.php?id=100087972537514. Тут новини і анонси. Приєднуйтесь!