Ніяка війна не здолає справжнє кохання, надію на щасливе майбутнє і мирне небо над головами наших діток! Ми продовжуємо палко кохати, зізнаватися у найсвітліших почуттях та збагачувати нашу країну міцними подружжями!

ЛНТУ поєднав долі двох наших прекрасних колег – Миколи Поліщука та Лілії Риковської і попри війну, два закоханих серця офіційно поєдналися у шлюбі та дали один одному обітниці назавжди бути разом.

Як і годиться молодих зустрічали із короваями та дарунками. Привітала молодят із важливим для них днем ректор ЛНТУ Ірина Вахович. Вона побажала парі міцного здоров’я та миру, злагоди в родині і щасливого подружнього життя, а також подарувала сертифікат на відпочинок після швидкої перемоги України у протистоянні з російським ворогом.

Колектив університету щиро радіє, що попри військову агресію і важкі для України часи, наші люди нездоланні, адже мають великі серця, завжди наповнені світлими почуттями кохання та взаємопідтримки, щирості та доброти.

Ми вітаємо подружню пару і зичимо злагоди і миру у родині, істинного щастя та незгасимого кохання! Будьте найміцнішою опорою один для одного, надихайтеся спільними мріями і кожною миттю, проведеною разом!

Все буде Україна!