Комунікація із колективними членами Асоціації це не лише про формальні зустрічі, документи та наради, - переконані в Українській асоціації студентів.

Минулого тижня представники Асоціації провели три зустрічі із органами студентського самоврядування у Волинській області, зокрема познайомилися зі Студрадою ЛНТУ.

Студрада

Із активними представниками студентського самоврядування поспілкувалася віце президентка Асоціації Поліна Гомбалевська. Під час зустрічей обговорили діяльність організації, актуальні проєкти, шляхи співпраці та виклики, які виникають у освітньому процесі закладів вищої освіти.

Студрада

«Дякуємо за продуктивні зустрічі студентству Волині, а тим часом вже плануємо наступні зустрічі. Думка студентів має силу! Пам’ятаймо про це!», - пишуть в Асоціації.