В рамках відзначення тижня кафедри туризму та готельно-ресторанної справи в ЛНТУ продовжує відбуватися серія тематичних подій, в тому числі за участі запрошених гостей, лекторів, стейкхолдерів, представників бізнесу.

З лекцією для ОП Готельно-ресторанна справа та ОП Туризм і Рекреація завітала директор кав’ярні «Золотий Дукат» Жанна Чигринюк, яка презентувала бізнес-ідею щодо започаткування власної справи, а також розповіла про можливості платформи «Дія-бізнес» у рамках дисциплін «Управління проектами у сфері гостинності» та «Підприємницькі рішення сфери обслуговування».

туризмтуризмтуризмтуризм

Під назвою «Що ховається за склянкою кави?» насправді була глибока практична розповідь, приправлена порадами з власного досвіду про започаткування та ведення бізнес-діяльності в сфері HoReCA. Кав’ярня «Золотий Дукат» також є туристичною локацією, має випічку з історією Луцька, є активним партнером навчального процесу здобувачів. Саме на важливості пошуку власної ідеї, локації та на аспектах бізнес-планування при запуску бізнесу акцентувала Жанна Чигринюк. Окремим блоком були цікаві та важливі технічні аспекти щодо видів кави, способів обсмажування та приготування, екскурс в історичне походження різних кавових напоїв. Також розповіла про важливість контролю якості на усіх виробничих процесах та в роботі з персоналом.

туризмтуризмтуризмтуризм

В процесі розповіді з точки зору практичного бізнесу студенти мали змогу дізнатись, скільки насправді всього ховається за склянкою кави та надихнулись на повноцінне занурення в бізнес справу, якою людина займається.

туризмтуризмтуризмтуризм

Кафедра туризму та готельно-ресторанної справи

Відділ іміджу та промоції