В рамках відзначення тижня кафедри туризму та готельно-ресторанної справи в ЛНТУ продовжує відбуватися серія тематичних подій, в тому числі за участі запрошених гостей, лекторів, стейкхолдерів, представників бізнесу.
З лекцією для ОП Готельно-ресторанна справа та ОП Туризм і Рекреація завітала директор кав’ярні «Золотий Дукат» Жанна Чигринюк, яка презентувала бізнес-ідею щодо започаткування власної справи, а також розповіла про можливості платформи «Дія-бізнес» у рамках дисциплін «Управління проектами у сфері гостинності» та «Підприємницькі рішення сфери обслуговування».
![туризм](/sites/default/files/inline-images/IMG_20230926_183946_962.jpg)
Під назвою «Що ховається за склянкою кави?» насправді була глибока практична розповідь, приправлена порадами з власного досвіду про започаткування та ведення бізнес-діяльності в сфері HoReCA. Кав’ярня «Золотий Дукат» також є туристичною локацією, має випічку з історією Луцька, є активним партнером навчального процесу здобувачів. Саме на важливості пошуку власної ідеї, локації та на аспектах бізнес-планування при запуску бізнесу акцентувала Жанна Чигринюк. Окремим блоком були цікаві та важливі технічні аспекти щодо видів кави, способів обсмажування та приготування, екскурс в історичне походження різних кавових напоїв. Також розповіла про важливість контролю якості на усіх виробничих процесах та в роботі з персоналом.
![туризм](/sites/default/files/inline-images/IMG_20230926_184024_425.jpg)
В процесі розповіді з точки зору практичного бізнесу студенти мали змогу дізнатись, скільки насправді всього ховається за склянкою кави та надихнулись на повноцінне занурення в бізнес справу, якою людина займається.
![туризм](/sites/default/files/inline-images/IMG_20230926_183958_478.jpg)
Кафедра туризму та готельно-ресторанної справи
Відділ іміджу та промоції