В країні іграшок побували студенти факультету бізнесу

31 березня 2015 року студенти груп МЕ-31, МК-41, МКс-21 разом із кураторами Наталією Галазюк та Олегом Ковальчуком ознайомились з роботою ПП «Тигрес».

Під час знайомства з підприємством студенти дізнались всю історію виникнення іграшок, побачили весь процес їх народження. На підприємстві «Тигрес» функціонує студія дизайну, фахівці якої постійно стежать за тенденціями іграшкової моди і поповнюють асортимент цікавими новинками. Високоякісна сировина, привабливий дизайн роблять м'яких іграшок улюбленими друзями малят. Головний економіст ПП «Тигрес» Оксана Антонюк детально розповіла про процес створення іграшки від задуму дизайнера до оздоблення готової продукції.

«Екскурсія охопила огляд дизайн-студії, де відбувається «народження» нових зразків іграшок, відвідання дільниць, на яких відбувається підготовка роботи та пошив м’яких іграшок, а також цех виготовлення іграшок з пластмаси. Студенти мали нагоду відвідати магазин готової продукції підприємства, де можна було придбати товари за гуртовими цінами», – розповів після екскурсії доцент кафедри менеджменту та маркетингу Олег Ковальчук.

Особливо усім сподобалися рекомендації, які надала представник підприємства щодо вибору м’яких іграшок.

На підприємстві побутує високий рівень виробничої культури, чітка продуманість організації операційних, логістичних процесів.

Враженнями поділилися і студенти. «Цікаво, що керівники підприємства, влаштовуючи подібні екскурсії як для молоді так і дітей шкільного віку (в період з березня по травень), таким чином створюють «фокус-групи» і спостерігають поведінку дітей під час самого процесу. Фахівці виставляють декілька зразків продукції, вивчаючи реакцію на них», – розповіла студентка групи МК-41 Ольга Сокол.

Щира подяка Оксані Антонюк за ознайомлення з виробництвом продукції підприємства «Тигрес».

Наталія Галазюк,
доцент кафедри економічної теорії