Подавайте документи на контракт до Луцького національного технічного університету і у вас буде можливість отримати грант від держави на оплату навчання!

ЛНТУ має багатий досвід у підготовці спеціалістів у різних галузях технічних наук, що забезпечує студентам глибокі теоретичні знання та практичні навички, необхідні для успішної кар’єри.

Грант

Наразі список університетів, які діятимуть за грантовою системою, налічує лише 66 закладів вищої освіти по всій Україні, і ЛНТУ є одним із них.

вступники

Нагадуємо, що цього року вступники на контракт вперше зможуть отримати державний грант, який допоможе частково покрити вартість навчання.

грант

Умови отримання гранту:

• Перше здобуття вищої освіти.
  • Зарахування на перший рік навчання на підставі конкурсного бала для здобуття ступеня бакалавра (магістра медичного, ветеринарного, фармацевтичного спрямувань) на основі ПЗСО (11 класів) або НРК5 (молодший бакалавр, фаховий молодший бакалавр, молодший спеціаліст).
  • Денна або дуальна форма навчання.
  • Результати НМТ (ЗНО) з будь-яких двох предметів з оцінками не менше як 150 балів (грант першого рівня) або не менше ніж 170 балів (грант другого рівня).
  • Вибір закладу освіти, що уклав договір з МОН про участь у проєкті.
Грантвступники

Заяву на грант можна буде подати після успішного зарахування через електронний кабінет вступника з 5 вересня до 31 жовтня 2024 року.

Алгоритм отримання грантів:

1. Щоб подати заявку на отримання державного гранту, вступники мають визначитися з пріоритетним закладом освіти та обрати відповідну освітню програму через свій електронний кабінет вступника. Рекомендуємо ознайомитися з вартістю контракту для обраної програми, щоб зрозуміти, яка частина цієї вартості може бути покрита грантом. Якщо вступник/-ця відповідає умовам для отримання гранту, тоді отримає відповідне повідомлення у своєму електронному кабінеті.

встпуники

2. Після успішного зарахування на бажану програму, студент/-ка має подати заяву на грант через свій електронний кабінет в Єдиній державній електронній базі освітньої інформації (ЄДЕБО) в період з 5 вересня до 31 жовтня 2024 року. Після оброблення заяви, студента/-ку буде поінформовано про призначення гранту на перший рік навчання із зазначенням відповідної суми. Зазначимо, що грант надається на весь термін навчання, проте виплати проводитимуть двічі на рік.

встпуники

3. Після схвалення вашої грантової заявки потрібно буде через мобільний застосунок «Дія» пройти електронну ідентифікацію та автентифікацію; обрати в мобільному застосунку «Дія» послугу з отримання гранту. Далі необхідно відкрити в одному з банків України рахунок зі спеціальним режимом використання для зарахування гранту.

вступники

4. Якщо вступник/-ця є неповнолітнім/-ньою, то запит на отримання державного гранту подає один із батьків або законних представників. Кошти, отримані у формі гранту, можуть бути використані лише для оплати навчання в ЗВО, з яким підписано відповідний контракт.

встпуники

Важливо — такий пілотний проєкт надання державних грантів на здобуття вищої освіти дасть змогу напрацювати підходи для подальшого запровадження державних грантів на законодавчому рівні. Додаткова інформація за посиланням.

Грант Грант

Вибір ЛНТУ для навчання – це інвестиція у ваше професійне майбутнє. Завдяки якісній освіті, новітнім технологіям та підтримці досвідчених викладачів ви зможете не лише здобути цінні знання, але й реалізувати свій потенціал у обраній галузі.