У Луцькому національному технічному університеті відбулася конференція трудового колективу. Вона тривала в онлайн режимі, який забезпечили завдяки платформі BigBlueButton.

Лише одне, але важливе питання було винесене на порядок денний: «Про внесення змін до Правил внутрішнього розпорядку Луцького національного технічного університету».

конференціяконференція

За словами ректора ЛНТУ Ірини Вахович, наприкінці лютого, коли Україна потрапила під масштабну військову агресію росії, колективом ЛНТУ було підтримане рішення про скорочення тривалості робочого часу на 15%, а відповідно й заробітної плати. Це дозволило фінансово утримати діяльність ЗВО у складні часи.

Нині, колективу запропоновано із 1 жовтня відновити повноцінний робочий день та відсоткове співвідношення оплати праці. Власне цю пропозицію колектив підтримав одноголосно.

конференція

Наприкінці конференції Ірина Вахович зазначила, що серйозні фінансові виклики продовжують стояти перед ЗВО, утім в університеті роблять усе, аби ситуація була контрольованою і не перешкоджала розвитку університету, його колективу та здобувачам освіти.

конференціяконференція