В ЛНТУ нова співпраця у аграрній сфері

Луцький національний технічний університет розширює межі співпраці у аграрному напрямку. Днями ЛНТУ та Миколаївський національний аграрний університет заключили договір про взаємовигідну двосторонню співпрацю у науковій сфері.

ФОТО

Так, із робочим візитом, аби обговорити перспективи та плани взаємовідносин між ЛНТУ та МНАУ завітав професор кафедри рослинництва та садово-паркового господарства Михайло Федорчук. Зустріла професора перший проректор ЛНТУ Надія Ковальчук. Передусім, сторони домовилися про тісну взаємодію у сферу науково-дослідної, науково-педагогічної, навчально-методичної, освітньої, організаційної, культурної та іншої діяльності в рамках здійснення освітнього та наукового процесу.

ФОТО

Таким чином, співпраця ЛНТУ та Миколаївського національного аграрного університету буде здійснюватися за такими напрямками:

• реалізація спільних науково-дослідних проектів;
  • внутрішної мобільності
  • співпраця на всіх рівнях наукової сфери.