20 травня 2022 року на кафедрі лісового господарства відбувся круглий стіл «Наукові підходи до підготовки фахівців лісового господарства: виклики та перспективи».

Гарант ОП «Лісове господарство» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти  доцент Волянський В.О. доповів про успішну акредитацію освітньої програми «Лісове господарство» та перспективи міжнародної акредитації освітніх програм в ЛНТУ.

Гарант ОП «Лісове господарство» другого (магістерського) рівня вищої освіти професор  Мазепа В.Г. розповів про сучасні виклики у лісовій галузі, пов’язані із глобальними змінами клімату і проблемами лісовирощування. Наголосив на перспективах впровадження ОП «Лісове господарство» другого (магістерського) рівня вищої освіти в ЛНТУ.

Гарант ОП «Обладнання лісового комплексу» другого (магістерського) рівня вищої освіти доцент Герасимчук О.П.  розповів про сучасні тенденції механізації лісового господарства та врахування їх під час удосконалення навчального процесу за ОП «Обладнання лісового комплексу» другого (магістерського) рівня вищої освіти в ЛНТУ.

круглий стіл

Про стан впровадження програмного забезпечення АСУ на кафедрі лісового господарства доповіла доцент Толстушко Н.О. Зокрема, колектив кафедри ознайомлений із принципами функціонування АСУ та успішно здійснює наповнення розділів програмного забезпечення.

Доцент Ковальчук Н.П. розповіла про особливості функціонування студентського  наукового гуртка та проведення досліджень в умовах військового стану.

Щодо виконання робіт за темою «Дослідження роботи машин та обладнання лісового комплексу» поінформували доценти Вржещ М.В. та Дацюк Л.М. Зокрема, розроблені та впроваджені до навчального процесу лабораторні стенди для дослідження пиляння ланцюговими пилами.

За результатами виступів учасників кругло столу, прийнято рішення їх врахувати під час удосконалення підготовки фахівців лісового господарства в ЛНТУ.

круглий стіл

Кафедра лісового господарства