У Луцькому національному технічному університеті відбулися консультації з громадськістю, присвячені обговоренню двох ключових проектів під загальною назвою "Молодіжні стратегії".

консультаціяконсультація

Учасники заходу обговорювали першу стратегію, що стосується реалізації молодіжної політики в Луцькій міській територіальній громаді до 2027 року, а також другу стратегію, яка орієнтована на розвиток молоді у Луцькій міській громаді до 2027 року.

Перший проректор ЛНТУ Надія Ковальчук щиро зустріла та привітала усіх учасників заходу: «Університет завжди відкритий для співпраці та підтримки молодіжних ініціатив. Сьогоднішній захід підтверджує нашу впевненість у тому, що молодь – не лише здобувачі освітніх послуг, а й активні учасники суспільного життя, які мають потенціал творити  якнайкраще».

консультація

Заступниця Луцького міського голови Ірина Чебелюк висловила вдячність керівництву ЛНТУ за співпрацю та підтримку у розвитку молодіжних ініціатив: "Молодь завжди є в пріоритеті для Луцької міської ради, і ми прагнемо не лише слухати їхній голос, а й підтримувати активні ініціативи, спрямовані на розвиток нашої громади", - зазначила вона.

консультація

Учасники заходу висвітлили важливість збереження та розвитку освіти, охорони здоров'я та культури як ключових складових у розвитку молоді. Зокрема, наголосили на необхідності розуміння потреб молоді у всіх сферах життя, щоб сприяти їхньому повноцінному та гармонійному зростанню.

Одним з ключових ініціаторів розробки цих стратегій є доцент кафедри підприємництва, торгівлі та логістики ЛНТУ Максим Войчук. Він підкреслив, що ці стратегії визначатимуть майбутній курс молодіжної політики, спрямованої на підтримку та розвиток молоді в місті.

консультаціяконсультація

Модератором заходу виступила заступниця директора Департаменту молоді та спорту Луцької міської ради Заріна Дацик, яка зауважила важливість обраної локації для зібрання: «Саме ця локація в ЛНТУ є оазою молодіжної політики, де вже з вересня буде запроваджено нову освітню програму Публічне управління та адміністрування. Ця програма має на меті підготувати фахівців, які зможуть ефективно реалізовувати стратегії молодіжної політики в місті».

консультація

Ця зустріч стала важливим кроком у реалізації стратегій розвитку молодіжної політики Луцької міської територіальної громади, підкресливши важливість і актуальність обговорення проблем молоді та шляхів їх вирішення. ЇЇ метою стало відображення готовності міської влади до активної співпраці з академічними колами та громадськістю для спільного досягнення важливих соціальних цілей.

консультаціяконсультаціяконсультаціяконсультація