Члени колегіального органу ЛНТУ розглянули кандидатури з числа науково-педагогічних працівників на здобуття державних премій та стипендій.

У результаті обговорення, на здобуття обласної Премії за заслуги у сфері науки у 2022 році була підтримана кандидатура д.ф.-м.н., професора, завідувача кафедри прикладної математики та механіки Пастернака Ярослава Михайловича; на здобуття щорічної стипендії Волинської обласної ради молодих вчених у 2022 році підтримана кандидатура д.т.н., професора, декана факультету митної справи, матеріалів та технологій Ткачук Валентини Віталіївни.

вчена рада

Крім того, члени вченої ради рекомендували кандидатури: д.т.н., професора Марчука Віктора Івановича; д.г.н., професора Мольчака Ярослава Олександровича; д.т.н., професора Пальчевського Богдана Олексійовича на призначення стипендії Кабінету Міністрів України за видатні заслуги у сфері вищої освіти.

Вітаємо наших колег і зичимо подальших досягнень у професійній діяльності!

Відділ іміджу та промоції