Зірки факультету транспорту та механічної інженерії сьогодні засяяли по-особливому, адже їм довелося продемонструвати усю свою красу, шарм і талант, аби позмагатися за звання Міс та Містера факультету.

Фтмі Фтмі

Привітав конкурсантів декан ФТМІ Ігор Мурований, відзначивши, що на факультеті надзвичайно красиві й талановиті хлопці та дівчата, які уже є претендентами на звання Міс та Містера університету. Тож він подякував студентам за активність та чудовий захід, який молоді вдалося влаштувати.

Оцінювали харизму, творчість, інтелект та красу конкурсантів досвідчене журі, а це: начальник відділу молодіжної політики та соціокультурної роботи Оксана Климовець, заступник декана ФТМІ з досліджень Віктор Самостян, доцент кафедри прикладної механіки Наталія Гулієва та завідувач кафедри фізики та вищої математики Дмитро Захарчук. Окрім того, власні музичні вітання дарувала чарівна Юлія Свирид.

Фтмі Фтмі Фтмі Фтмі

Традиційно, учасники конкурсу змагалися у кількох етапах, відкриваючи захід ефектним виходом в українських вбраннях. У другому етапі конкурсу пари повинні були креативно та оригінально представити самих себе за допомогою відеороликів.

Найбільш очікуваним для усіх завжди є конкурс талантів. Саме на цьому етапі конкурсанти створили атмосферу поєднання краси і таланту, граційності і сили духу, надзвичайної витримки і невпинної праці над собою. Тож ніжні дівчата та мужні хлопці демонстрували жартівливі стендапи, драматичні танці та декламували патріотичні поезії.

Фтмі Фтмі Фтмі

Підсилив здібності молоді інтелектуальний конкурс, адже запитання, на які доводилося відповідати студентам, стосувалися як логіки, так і володіння тим матеріалом, який молодь вивчає під час освітнього процесу і які безпосередньо стосуються транспорту та механічної інженерії.

Фтмі Фтмі Фтмі Фтмі Фтмі

За підсумками усіх конкурсів, члени журі визначилися із переможцями, а глядацька зала із парою, яка найбільше їм симпатизувала. Отож вручили заслужені відзнаки та подарунки заступники декана ФТМІ Валентин Придюк та Віктор Самостян.

Звання других віце-міс та віце-містера здобула пара Цісельської Даші та Івана Назарчука, другими віце-міс та віце-містером, а також приз глядацьких симпатій отримала пара Ланевич Ілони та Середюка Максима. Титул переможців і почесні звання Міс та Містер ФТМІ 2023 вибороли Орлова Олена та Франчук Влад.

Фтмі