Зірки факультету транспорту та механічної інженерії сьогодні засяяли по-особливому, адже їм довелося продемонструвати усю свою красу, шарм і талант, аби позмагатися за звання Міс та Містера факультету.
![Фтмі](/sites/default/files/inline-images/IMG_9741.jpeg)
![Фтмі](/sites/default/files/inline-images/IMG_9742.jpeg)
Привітав конкурсантів декан ФТМІ Ігор Мурований, відзначивши, що на факультеті надзвичайно красиві й талановиті хлопці та дівчата, які уже є претендентами на звання Міс та Містера університету. Тож він подякував студентам за активність та чудовий захід, який молоді вдалося влаштувати.
Оцінювали харизму, творчість, інтелект та красу конкурсантів досвідчене журі, а це: начальник відділу молодіжної політики та соціокультурної роботи Оксана Климовець, заступник декана ФТМІ з досліджень Віктор Самостян, доцент кафедри прикладної механіки Наталія Гулієва та завідувач кафедри фізики та вищої математики Дмитро Захарчук. Окрім того, власні музичні вітання дарувала чарівна Юлія Свирид.
![Фтмі](/sites/default/files/inline-images/IMG_9744.jpeg)
![Фтмі](/sites/default/files/inline-images/IMG_9743.jpeg)
![Фтмі](/sites/default/files/inline-images/IMG_9745.jpeg)
![Фтмі](/sites/default/files/inline-images/IMG_9747.jpeg)
Традиційно, учасники конкурсу змагалися у кількох етапах, відкриваючи захід ефектним виходом в українських вбраннях. У другому етапі конкурсу пари повинні були креативно та оригінально представити самих себе за допомогою відеороликів.
Найбільш очікуваним для усіх завжди є конкурс талантів. Саме на цьому етапі конкурсанти створили атмосферу поєднання краси і таланту, граційності і сили духу, надзвичайної витримки і невпинної праці над собою. Тож ніжні дівчата та мужні хлопці демонстрували жартівливі стендапи, драматичні танці та декламували патріотичні поезії.
![Фтмі](/sites/default/files/inline-images/IMG_9749.jpeg)
![Фтмі](/sites/default/files/inline-images/IMG_9750.jpeg)
![Фтмі](/sites/default/files/inline-images/IMG_9751.jpeg)
Підсилив здібності молоді інтелектуальний конкурс, адже запитання, на які доводилося відповідати студентам, стосувалися як логіки, так і володіння тим матеріалом, який молодь вивчає під час освітнього процесу і які безпосередньо стосуються транспорту та механічної інженерії.
![Фтмі](/sites/default/files/inline-images/IMG_9753.jpeg)
![Фтмі](/sites/default/files/inline-images/IMG_9758.jpeg)
![Фтмі](/sites/default/files/inline-images/IMG_9754.jpeg)
![Фтмі](/sites/default/files/inline-images/IMG_9755.jpeg)
![Фтмі](/sites/default/files/inline-images/IMG_9756.jpeg)
За підсумками усіх конкурсів, члени журі визначилися із переможцями, а глядацька зала із парою, яка найбільше їм симпатизувала. Отож вручили заслужені відзнаки та подарунки заступники декана ФТМІ Валентин Придюк та Віктор Самостян.
Звання других віце-міс та віце-містера здобула пара Цісельської Даші та Івана Назарчука, другими віце-міс та віце-містером, а також приз глядацьких симпатій отримала пара Ланевич Ілони та Середюка Максима. Титул переможців і почесні звання Міс та Містер ФТМІ 2023 вибороли Орлова Олена та Франчук Влад.
![Фтмі](/sites/default/files/inline-images/IMG_9761.jpeg)