Оскільки термін дії нинішнього складу Наглядової ради ЛНТУ вичерпався, в університеті оголосили про оновлення Ради. Про відповідні зміни доповіла ректор ЛНТУ Ірина Вахович під час засідання вченої ради.

Примітно, що серед оновленого складу Наглядової ради – чимало випускників нашого ЗВО та людей, які максимально сприяють розвитку ЛНТУ.

Наглядова рада

Відтак, Головою Наглядової ради пропонується обрати народного депутата України Степана Івахіва. Заступником Голови Наглядової ради пропонується народний депутат В’ячеслав Рубльов. Серед інших членів Ради: голова Волинської військової адміністрації Юрій Погуляйко, голова Волинської обласної ради Григорій Недопад, Луцький міський голова Ігор Поліщук.

Крім того, до складу Наглядової ради увійдуть: гендиректор «Континіум» Олег Галущак, голова фермерського господарства «Аміла» Роман Микитюк, директор ТОВ «Кроноспан» Наталія Покінська, гендиректор «Волинської фондової компанії» (секретар Наглядової ради) Олександр Спященко, засновник «Глорія-Імпекс Плюс» Володимир Гнатюк, директор будівельних компаній Сергій Голіков, начальник Волинського ОУЛМГ Олександр Кватирко, директор ПП «Дмитрук» Олег Дмитрук, засновник компанії «Волинь-Зерно-Продукт» Євген Дудка.

Більше того, до складу Наглядової ради ЛНТУ увійде державний секретар Міністерства освіти та науки України Сергій Захарін.

«Щиро дякуємо членам Наглядової ради попереднього складу за максимальну підтримку ЛНТУ та сприяння розвитку університету. Сьогодні у нас сформувалася найбільш потужна Наглядова рада. З такою командою можна зробити дуже багато. Це сильні люди, які піднімуть наш університет на новий рівень! Тепер розмірковуємо над залученням Ілона Маска», - наголошує Ірина Вахович.

Уже невдовзі, як тільки МОНУ затвердить склад оновленої Наглядової ради ЛНТУ, у стінах нашого ЗВО відбудеться робоча зустріч представників Ради із колективом університету.