Під час перебування доцента кафедри соціогуманітарних технологій Михайла Костюка на початку вересня у ФРН з нагоди 30-річчя музею волинських переселенців у Лінстові, відбулася ще одна важлива подія, спрямована на розширення міжнародних контактів ЛНТУ.
Після попереднього обговорення було підписано протокол намірів про співпрацю між ЛНТУ та музеєм волинських переселенців у Лінстові на 2023-2027 роки.
![Німеччина](/sites/default/files/inline-images/IMG_20230903_141451.jpg)
![Німеччина](/sites/default/files/inline-images/IMG_20230903_141525.jpg)
Відповідальним за розвиток співпраці структурним підрозділом від нашого університету визначено кафедру соціогуманітарних технологій. Зважаючи на те, що меценатом і утримувачем музею є краєзнавча спілка Лінстова, то угоду підписав її голова Йоганнес Хербст. Він висловив сподівання, що підписання протоколу сприятиме реалізації нових спільних проектів та подальшому розвитку взаємовигідних українсько-німецьких культурних контактів.
![Німеччина](/sites/default/files/inline-images/IMG_20230903_141548.jpg)
Водночас, відповідний прокол підписала перший проректор ЛНТУ Надія Ковальчук і таким чином, документ вступив у дію. Ці ж екземпляри угоди будуть надіслані нашим партнерам у ФРН.
![Німеччина](/sites/default/files/inline-images/photo_2023-10-10_16-51-25.jpg)
![Німеччина](/sites/default/files/inline-images/photo_2023-10-10_16-51-24.jpg)
Доцент Михайло Костюк
Відділ іміджу та промоції