Щорічно у другу неділю жовтня українські митці відзначають своє професійне свято – День художника України. Не стоїть осторонь і Луцький національний технічний університет, у стінах якого працюють надзвичайно талановиті і творчі майстри художньої справи кафедри дизайну та архітектури і не менш креативні студенти факультету архітектури, будівництва та дизайну.

Напередодні свята, художники ЛНТУ влаштували тематичну виставку. Майстри представили власні художні роботи.

ВиставкаВиставкаВиставкаВиставка

Долучилася до презентації ректор ЛНТУ Ірина Вахович: «Наш університет технічний, але без такого гарного, потужного, творчого вкраплення він би не міг повноцінно існувати. Насправді, кожен з нас в душі має певне відчуття творчості, але ви – мега потужний осередок і ті праці, які ви презентуєте на виставках перевершують усі сподівання. Я бажаю вам величезного натхнення, подальшого успіху і продовжувати насичувати наше життя та наш університет прекрасним», - звернулася ректор до художників ЛНТУ.

ВиставкаВиставкаВиставка

«Оскільки в нас на кафедрі багато художників та творчих людей, ми вирішили влаштувати тау імпрезу. Тут представлені роботи чотирьох митців Зоряни Рубан, Миколи Рубан, Руслана Чугая, В’ячеслава Шмельова та Наталії Градиської представила власноруч створені костюми. Хотілося настрою, хотілося відчути трішки свята у цей непростий період і так як це початок навчального року, ми хотіли показати студентам майстерність викладачів, чого вони варті і що вони вміють, поділитися прикладом і таким чином розпочати серію нових виставок», - розповідає старший викладач кафедри архітектури та дизайну Зоряна Рубан.

ВиставкаВиставкаВиставкаВиставка

На виставці представлені роботи сучасні, абстрактні, а також класичні: пейзажі, натюрморти тощо, щоби можна було оглянути максимально різні стилі та почерки художників, відчути різний підхід.

Вітаємо спільноту художників ЛНТУ із професійним святом. Нехай нічим не затьмарюється ваше натхнення, а прагнення зробити світ творчим і яскравим завжди стимулює до розвитку, підкорення нових вершин і високих злетів!

ВиставкаВиставкаВиставкаВиставкаВиставка