Сьогодні в Луцькому національному технічному університеті стартував семінар «Правові та практичні аспекти публічних закупівель в Україні». Учасниками заходу стали студенти та замовники державних установ.

семінарсемінарсемінар

Учасники розібрали теми особливості проведення закупівель під час воєнного стану, яких змін зазнало закупівельне законодавство та визначили, що таке тендерна документація.

Метою заходу є покращення професійної підготовленості замовників у цій сфері, а втім, вивчатиметься як максимально прозоро та ефективно витрачати кошти бюджету.

семінарсемінарсемінар

Семінар проходитиме 2 дні, де спікери відповідатимуть на усі запитання учасників, розбиратимуть цікаві практичні ситуації та обмінюватимуться власним досвідом. Організатором заходу є керівник Інституту електронних закупівель Курушина Олена.

Великою перевагою є те, що навчання проводять фахівці у сфері публічних закупівель з 15-річним досвідом роботи. Після завершення курсу, слухач отримає знання та відповідний сертифікат, що високо цінується серед працедавців.

семінарсемінарсемінарсемінарсемінар