Студенти кафедри права ЛНТУ та учасники юридичної клініки «Veritas» влаштували масштабний марафон юридичних консультацій.

Подібну практику в ЛНТУ реалізували вперше за ініціативи студентів-клініцистів та кафедри права.

Юридична клінікаЮридична клініка

Кожен, хто прагнув отримати юридичну консультацію із будь-яких правових аспектів, мав нагоду долучитися до марафону і отримати вичерпну інформацію щодо власного питання чи проблеми.

Марафон діяв у відкритій локації у фойє головного корпусу ЛНТУ, тож кожен студент, викладач чи працівник університету мав можливість проконсультуватися з приводу різноманітних юридичних питань.

Юридична клінікаЮридична клінікаЮридична клінікаЮридична клінікаЮридична клініка

Долучилися до марафону й ректор ЛНТУ Ірина Вахович, проректор з НПР Олена Лютак та навіть заступник міністра молоді та спорту Владислав Яцук, який саме перебував із робочим візитом у нашому університеті.

Юридична клінікаЮридична клінікаЮридична клінікаЮридична клініка

Окрім того, юридичний марафон мав благодійну мету і завдяки роботі студентів-клініцистів були зібрані кошти, які спрямують на допомогу ЗСУ, а саме виробництво дронів.