Студенти кафедри права ЛНТУ та учасники юридичної клініки «Veritas» влаштували масштабний марафон юридичних консультацій.
Подібну практику в ЛНТУ реалізували вперше за ініціативи студентів-клініцистів та кафедри права.
![Юридична клініка](/sites/default/files/inline-images/IMG_7614.jpeg)
![Юридична клініка](/sites/default/files/inline-images/IMG_7624.jpeg)
Кожен, хто прагнув отримати юридичну консультацію із будь-яких правових аспектів, мав нагоду долучитися до марафону і отримати вичерпну інформацію щодо власного питання чи проблеми.
Марафон діяв у відкритій локації у фойє головного корпусу ЛНТУ, тож кожен студент, викладач чи працівник університету мав можливість проконсультуватися з приводу різноманітних юридичних питань.
![Юридична клініка](/sites/default/files/inline-images/IMG_7625.jpeg)
![Юридична клініка](/sites/default/files/inline-images/IMG_7617.jpeg)
![Юридична клініка](/sites/default/files/inline-images/IMG_7619.jpeg)
![Юридична клініка](/sites/default/files/inline-images/IMG_7620.jpeg)
![Юридична клініка](/sites/default/files/inline-images/IMG_7623.jpeg)
Долучилися до марафону й ректор ЛНТУ Ірина Вахович, проректор з НПР Олена Лютак та навіть заступник міністра молоді та спорту Владислав Яцук, який саме перебував із робочим візитом у нашому університеті.
![Юридична клініка](/sites/default/files/inline-images/IMG_7622.jpeg)
![Юридична клініка](/sites/default/files/inline-images/IMG_7621.jpeg)
![Юридична клініка](/sites/default/files/inline-images/IMG_7618.jpeg)
![Юридична клініка](/sites/default/files/inline-images/IMG_7626.jpeg)
Окрім того, юридичний марафон мав благодійну мету і завдяки роботі студентів-клініцистів були зібрані кошти, які спрямують на допомогу ЗСУ, а саме виробництво дронів.