В ЛНТУ розмовляли про українсько-польські відносини
З ініціативи кафедри соціогуманітарних технологій Луцького національного технічного університету та в рамках співпраці із Інститутом історії та культури німців у Північно-Східній Європі (Nordost-Institut / Нордост-Інститут), для студентів ФЦОСТ та ФММТ провели онлайн-зустріч із науковим співробітником Інституту культури та історії німців у Північно-Східній Європі Дмитром Мєшковим із міста Люнебург.
Темою зустрічі стала лекція від німецького науковця «Українсько-польські відносини в минулому та сьогодні». Під час онлайн-дискусії учасники мали можливість заслухати найактуальніші дослідження у сфері міжнародних відносин, обговорити сучасну ситуацію у дипломатичних відносинах України та Польщі, подискутувати про майбутню взаємодію українського та польського народів.
![фото](/sites/default/files/inline-images/%D0%93%D0%BE%D1%81%D1%82%D1%8C%D0%BE%D0%B2%D0%B0%20%D0%BB%D0%B5%D0%BA%D1%86%D1%96%D1%8F.%20%D0%94.%D0%9C%D1%94%D1%88%D0%BA%D0%BE%D0%B2.jpg)