В ЛНТУ розмовляли про українсько-польські відносини

З ініціативи кафедри соціогуманітарних технологій Луцького національного технічного університету та в рамках співпраці із  Інститутом історії та культури німців у Північно-Східній Європі (Nordost-Institut / Нордост-Інститут), для студентів ФЦОСТ та ФММТ провели онлайн-зустріч із науковим співробітником Інституту культури та історії німців у Північно-Східній Європі Дмитром Мєшковим із міста Люнебург.

фотофотофото

Темою зустрічі стала лекція від німецького науковця «Українсько-польські відносини в минулому та сьогодні». Під час онлайн-дискусії учасники мали можливість заслухати найактуальніші дослідження у сфері міжнародних відносин, обговорити сучасну ситуацію у дипломатичних відносинах України та Польщі, подискутувати про майбутню взаємодію українського та польського народів.

фотофотофотофотофотофотофотофотофотофотофотофото