В ЛНТУ стартували курси для викладачів на платформі Utterly

Із 13 жовтня в ЛНТУ розпочалися курси вдосконалення викладацької майстерності, що відбуваються на платформі UTTERLY за програмою Еразмус +.  Пройшовши обрані курси, НПП має можливість зберегти сертифікати, щоб обміняти їх на Свідоцтво про підвищення кваліфікації обсягом 6 кредитів в ЛНТУ. Викладачі можуть обрати будь-яку кількість тренінгів чи курсів у межах від однієї до шести, бо кожен тренінг чи курс розрахований на 30 годин (1 кредит ЄКТС). Таким чином, індивідуальна програма викладача може містити: 30/60/90/120/150/180 годин.

фото

Так, реєстрація на курси відбувалася на новій LMS системі, розробленій спеціально для даного проєкту. Для реєстрації представлено курси з восьми університетів-партнерів серед яких й ЛНТУ та Інституту вищої освіти НАПН, що є членами консорціуму.

Для реєстрації, бажаючим взяти участь у курсі, необхідно було заповнити заявку на платформі та обрати, від якого університету вони будуть проходити підвищення кваліфікації.

Викладачі Луцького національного технічного університету створили та завантажили 8 курсів вдосконалення викладацької майстерності, успішно набрали близько 200 учасників. Кожен автор курсу самостійно розробляв наповнення, графіки та обирали онлайн-канали комунікації.

Наразі в межах курсів відбуваються лекційні та практичні заняття, які планують завершити до 5 листопада. По завершенню курсів учасники отримають сертифікати про підвищення викладацької майстерності.

фотофото

Зверніть увагу! Реєстрація на участь у курсах ще триває! Заходьте на платформу, ознайомлюйтеся із графіками та залишайте свою заявку за покликанням: https://utterly.education/

фото