Потреба у маскувальних сітках зростає зі зміною погодніх мов та пори року. Нині ми наближаємося до зими, тож військові потребують сітки білого кольору.

Спільно із волонтерами в нашому університеті влаштовують масштабну акцію із виготовлення сіток. Уже розпочали роботу студенти та викладачі факультету бізнесу та права і закликають усі факультети долучатися до спільної і вкрай необхідної справи.

волонтерствоволонтерствоволонтерство

Волонтерка Вікторія Шевчук розповідає, що спільно з однодумцями уже з третього дня війни почали плести сітки у «Галереї мистецтв», згодом розширили діяльність, залучивши переселених осіб на базі церкви «Голгофа», а нині закликають студентів ЛНТУ поєднуватися до спільної роботи.

«Ми збираємо людей різних професій та активізуємо цю діяльність на зиму. Тканиною та сітками нас забезпечують спонсори та небайдужі люди, які допомагають коштами та необхідними матеріалами», - додає Вікторія.

Головна локація – третій поверх ЛНТУ (корпус Б). Закликаємо не ґавити кожну вільну хвилинку і доєднуватися до доброї справи, адже запитів від воїнів надзвичайно багато, тож наша місія – підтримувати наших захисників!

волонтерствоволонтерствоволонтерствоволонтерствоволонтерствоволонтерствоволонтерствоволонтерство