1 листопада на факультеті ЦОСТ проходитиме дистанційна зустріч з гостьовим лектором Наталією Глотовою!

Організатор заходу - доцент кафедри соціогуманітарних технологій Тетяна Полухтович.

Наталія Глотова - психолог, навчаючий психотерапевт за методом Символдрами (психоаналітичний напрям психодинамічної психотерапії), тренерка, авторка психологічних ігор та МАК (метафоричні асоціативні карти), аспірантка, засновниця психологічного центру «PsySelf» та керівниця навчального проекту «Майстри Психології», м. Київ.

ФЦОСТ

«На майстеркласі «Шлях Майстра» ми поговоримо про те, як мрію про вдалу професійну реалізацію перевести в мету та досягти успіху на цьому шляху. Обговоримо  стадії формування професійної ідентичності, «підводні камені» професії, ілюзії та реальні можливості щодо успішної монетизації ваших талантів, а також  конкретні кроки молодих людей після  закінчення навчання щодо інтеграції  в професійному осередку колег»,- наголошує спікер.

Онлайн-зустріч відбудеться 1 листопада о 18:00 на платформі Zoom:

Посилання: https://us02web.zoom.us/j/83098788629?pwd=N3F5MkQ5WnFtRVdvSzN1V1R1Y1BUU…

Код доступу: 052887