В ЛНТУ відбулася уже друга віртуальна зустріч з представниками міжнародного університету INTI (Малайзія). Нещодавно між закладами вищої освіти була укладена угода про співпрацю, що стало справжньою історичною подією, адже ЛНТУ – перший ЗВО в Україні, який співпрацює з університетом INTI.

малайзія

Про підсумки другої віртуальної зустрічі, розповідають у відділі міжнародних зв’язків ЛНТУ.

Луцький національний технічний університет висловив зацікавленість у навчальних візитах до міжнародного університету INTI (Малайзія) в програмах академічної мобільності, дослідницькій співпраці, гостьових лекціях та шляхах покращення позиції в рейтингу QS.

Досягнуто домовленостей про викладання курсу англійської мови онлайн професорами Міжнародного університету INTI для студентів, а також викладачів.

Дослідницька співпраця: міжнародний університет INTI надіслав дослідницькі профілі викладачів для викладачів ЛНТУ, зацікавлених в дослідженні. Досягнуто домовленостей про організацію підтримки Управління розвитку досліджень та консультацій про зустріч із викладачами INTI для брифінгу щодо спільного дослідження.

Гостьові лекції: INTI та ЛНТУ разом працюватимуть над гостьовими лекціями та обмінюватимуться інформацією. Партнери обмінялися списком тем для гостьових лекцій. ЛНТУ поділився темами з програм архітектура та будівництво, дизайн, бізнес та ін.

Покращення позицій в рейтингу QS: INTI організує зустріч між Центром інституційного аналізу та розвитку (CIAD) для подальшого обговорення цього питання.

ЛНТУ запропонував програму Visiting Scholar на 1 місяць для викладачів INTI і наш партнер вже планує направити академічний персонал до Луцька за цією програмою.

Онлайн-симпозіум: https://newinti.edu.my/events/

Протягом останніх років Міжнародний університет INTI (IIU) розробив стратегію для максимального використання дослідницького потенціалу університету шляхом використання наявних дослідницьких можливостей. В результаті цього стратегічного процесу зросла національна та міжнародна видимість IIU. Університет визнає цінність і важливість проведення досліджень і створив центри передового досвіду, щоб служити форумом для планування та обговорення тем дослідження. Додані профілі дослідження дозволять отримати додаткову інформацію про різні галузі досліджень, експертизу та послуги на національному та міжнародному рівнях.

INTI надав координати директора з питань викладання та навчання та Бюро розвитку досліджень та консультацій (ORDC). Для отримання додаткової інформації або якщо у вас є ідея дослідження та ви бажаєте зв’язатися з дослідниками Міжнародного університету INTI, прохання звертатися за адресою iu.ordc@newinti.edu.my.

Відділ міжнародних зв'язків