Перейти до основного вмісту

XIV міжнародна науково-практична конференція молодих учених та здобувачів освіти стартувала в ЛНТУ. Темою наукової зустрічі є: «Сучасні проблеми і перспективи розвитку обліку, аналізу і контролю в умовах глобалізації економіки».

конференціяконференціяконференціяконференція

Захід традиційно розпочався з вступного слова адміністрації університету. Передусім, привітала учасників конференції ректор ЛНТУ Ірина Вахович«Невід’ємною складовою навчання в університеті є наукова діяльність. Я вітаю кафедру обліку і аудиту з тим, що уже в чотирнадцяте ви проводите цю конференцію, це вже ваша історія. Коли ми планували проведення першої конференції, навіть подумати не могли, що з часом вона відбуватиметься в умовах війни. На жаль, сьогодні такі реалії, однак те, що сьогодні проявляє освіта і наука, є символом незламності і непереможності. Тож бажаю, аби на сьогоднішній конференції панувала чудова атмосфера, звучали цікаві питання, що сприятиме вашому подальшому розвитку».

конференціяконференціяконференціяконференціяконференціяконференціяконференція

Успішних доповідей та цікавої взаємодії побажала учасникам конференції декан факультету бізнесу і права Любов Ковальська: «Приємно, що захід уже став історією, хорошою традицією на кафедрі обліку і аудиту. Хочу подякувати викладацькому складу та студентам, які беруть участь у науковому заході. Впевнена, що він стане цікавою сторінкою вашого професійного життя, адже ви зможете реалізувати свій внутрішній підприємницький потенціал і це хороший шанс презентувати власні наукові напрацювання, обмінятися досвідом, поділитися проблемами, які існують в економіці й окреслити перспективні напрями щодо вдосконалення тих даної сфери».

конференціяконференціяконференціяконференціяконференціяконференція

Слова гордості за студентів та їхні наукові напрацювання висловив завідувач кафедри обліку і аудиту Віталій Чудовець: «Сьогодні ми проводимо конференцію в офлайн форматі і він дозволяє нам мати доступ до емоцій, дає можливості для дискусії та обміну враженнями, підвищення наукового ефекту. Побачивши ваші тези, у мене з’явилося відчуття гордості за вас, я бачу наскільки ви креативні і впевнений, що ви кращі за мене та моє покоління, адже ви активні, розумні, маєте більший доступ до інформації і за вами майбутнє. Наші ЗСУ борються з ворогом на фронті, а ваше завдання – навчитися, підняти економіку, розбудувати державу і розвиватися в усіх аспектах. Я у вас вірю».

конференціяконференціяконференціяконференціяконференція

Після вітальних промов із тематичними доповідями виступили студенти. Серед них: Лінник Богдана (Теоретико-методичні аспекти обліку транспортно-заготівельних витрат торгівельного підприємства); Павловська Марія (Удосконалення системи адміністрування ПДВ в Україні); Маркевич Тетяна (Особливості обліку волонтерської діяльності громадських організацій в умовах війни); Сворцова Анна (Професія бухгалтера: багатогранна, сучасна та перспективна); Грищук Олександра (Основні засоби під час війни: облікові аспекти); Тлучкевич Юлія (Аудит в умовах діджиталзації); Ройко Діана (Проблеми обліку паливно-мастильних матеріалів); Сергій Скуба (Історія розвитку податку на додану вартість); Кривов’язюк Богдан (Інвестиційна діяльність промислових підприємств: аналітичний та обліковий аспекти); Кравчук Анна (Професія бухгалтера: історія, реалії та перспективи, або чому сучасна молодь вибирає професію бухгалтера); Лісецька Єлизавета (Удосконалення обліку транскордонної електронної комерції для збереження економічного потенціалу України).

конференція

конференціяконференціяконференціяконференціяконференціяконференція

Зазначимо, що «господарями» конференції є кафедра обліку і аудиту ЛНТУ, а співорганізаторами виступають провідні вітчизняні та іноземні заклади освіти та установи, серед яких: Університет національного і світового господарства (Болгарія), Політехнічний інститут Браганси (Португалія), Старопольська вища школа в Кельцах (Польща), Інститут туризму, підприємництва і сервісу (Таджикистан), Європейський аналітичний центр (м. Київ), Федерація аудиторів, бухгалтерів і фінансистів АПК України (м. Київ), ННЦ «Інститут аграрної економіки» НААН України (м. Київ), Волинський науково-дослідний експертно-криміналістичний центр МВС України (м. Луцьк).

Примітно, що цьогоріч учасниками конференції стали 147 молодих вчених 24 заклади освіти.

Сьогоднішні ж доповідачі на відмінно впоралися із науковими завданнями, що відзначив професор Василь Голян у своїй промові та вручив заслужені дипломи.

конференціяконференціяконференціяконференціяконференціяконференціяконференціяконференція