У Луцькому національному технічному університеті відбулося урочисте засідання вченої ради. Цього разу у залі зібралося чимало науковців, педагогів та працівників ЗВО. Взяли участь у засіданні поважні гості – представники обласної та міської влади. Усіх об’єднав святковий день – День працівників освіти.

Привітала учасників заходу ректор ЛНТУ Ірина Вахович. Вона подякувала колективу за віддану працю, за згуртованість та єдність, прагнення розвивати університет, науку та освіту, долаючи усі виклики і примножуючи вагомі досягнення. У святковій атмосфері Ірина Вахович відзначила колег грамотами ЛНТУ.

Вчена радаВчена радаВчена радаВчена радаВчена радаВчена радаВчена радаВчена радаВчена радаВчена радаВчена рада

Привітали науково-педагогічний колектив ЛНТУ голова Волинської обласної ради Григорій Недопад, зауваживши: «Працівник освіти, викладач, студент… ким ти не був, ти дотичний до освіти, бо навчаєшся впродовж всього життя». Він подякував педагогам за виховання дітей, за надану для них можливість бути успішними і побажав швидшого повернення тих студентів ЛНТУ, які нині перебувають на фронті, аби тут, у вільній Україні, вони могли продовжувати спільний великий шлях.

Подякував за виховання молоді та формування щасливого майбутнього нашої країни заступник голови Волинської обласної військової адміністрації Олександр Труханенко.

Вчена радаВчена радаВчена радаВчена радаВчена радаВчена рада

Із вітальною промовою виступив директор департаменту економічної політики Луцької міської ради Борис Смаль. Він наголосив, що нашим військовим на фронті допомагає не так зброя чи підтримка іноземних партнерів, як розум військовослужбовців, розум офіцерів, чим варто завдячувати педагогам.

«Дякую вам за розумних офіцерів, розумних студентів та молодь, дякую за інтелект, який формується у цих стінах, який розвиває та захищає Україну. Дякую за співпрацю щодо розвитку нашого міста, ми захоплюємося вашою роботою», - підкреслив Борис Смаль.

Вчена радаВчена радаВчена рада

Почесні гості заходу відзначили колектив ЛНТУ почесними грамотами та подяками за підписами очільників Волинської ОВА,  Волинської обласної ради, Луцької районної адміністрації, Луцької районної ради та Луцької міської ради.

В урочистій атмосфері відзнаки вручили: старшому викладачу кафедри будівництва та цивільної інженерії Олександру Верешку; доценту кафедри лісового господарства Олександру Герасимчуку; доценту кафедри соціогуманітарних технологій Оксані Майбороді; завідувачу кафедри технологій легкої промисловості Людмилі Назарчук; доценту кафедри інженерії програмного забезпечення Юлії Повстяній; доценту кафедри прикладної механіки та мехатроніки Тарасу Четвержуку; доценту кафедри права Олександрі Філюк.

Вчена радаВчена радаВчена радаВчена радаВчена рада

Відзнаки також отримали: доцент кафедри агрономії Марія Августинович; доцент кафедри матеріалознавства Дмитро Гусачук; доцент кафедри комп’ютерних наук Юрій Лук’янчук; доцент кафедри цивільної безпеки Микола Рудинець; доцент кафедри архітектури та дизайну Наталія Скляренко; доцент кафедри фізичної культури, спорту та здоров’я Віталій Дмитрук; доцент кафедри автоматизації та комп’ютерно-інтегрованих технологій Олександр Решетило; доцент кафедри товарознавства та експертизи в митній справі Олег Шегинський; доцент кафедри підприємництва, торгівлі та логістики Катерина Оксенюк; доцент кафедри цифрових освітніх технологій Ольга Редько; доцент кафедри іноземної та української філології Віта Стернічук; доцент кафедри міжнародних економічних відносин Ольга Зелінська; доцент кафедри прикладної математики та механіки Олексій Приходько; доцент кафедри автомобілів і транспортних технологій Павло Мазилюк.

Вчена радаВчена радаВчена радаВчена радаВчена рада