З  20 по 22  грудня 2022 року на базі Луцького національного технічного університету відбулися курси підвищення кваліфікації щодо набуття навичок з організації індивідуальних подорожей. Курс організований при навчально-науковому центрі «Volyn Business Hub» спільно з Освітнім хабом Волині та ГО «Асоціація інноваційної та цифрової освіти». Протягом трьох днів, в рамках практичного тренінгу «Власна подорож від А до Я», учасники, серед яких ВПО, мешканці Луцька та області, отримали базові знання у галузі туризму та індустрії гостинності.

туризмтуризмтуризмтуризмтуризм

Спікерами тренінгу виступили викладачі кафедри туризму та готельно-ресторанної справи ЛНТУ: д.е.н, проф. Матвійчук Л.Ю., к.е.н., доц. Дащук Ю.Є., к.е.н., доц. Сидорук С.В., к.г.н., доц. Лепкий М.І., к.п.н., доц. Зубехіна Т.В. Так, в рамках роботи курсів слухачі ознайомилися з різномаїттям готелів, ресторанів та їх особливостями, опрацювали електронні сервіси пошуку та бронювання квитків, дізналися про туристичні локації, які варто відвідати в Україні, а також усі тонкощі туристичних формальностей: документи, візи, страхування. Особливе зацікавлення в учасників викликала тематика гастрономічного туризму як тренду сучасних мандрівок.

туризмтуризмтуризмтуризмтуризм

На завершення курсів усі учасники обмінялися враженнями та побажаннями щодо удосконалення курсу зі спікерами. Слухачі курсу отримали сертифікати та привітання від ректора ЛНТУ Ірини Вахович. Кожному зі слухачів вона побажала відвідувати мінімум дві країни щороку, не зупинятися у прагненнях і мріях, рухатися вперед до нашої спільної перемоги.

туризмтуризмтуризмтуризмтуризмтуризмтуризмтуризмтуризм

У зв’язку з широкою зацікавленістю тематикою курсу, вже незабаром стартує другий раунд тренінгів щодо організації подорожей, де усі охочі зможуть вдосконалити свої практичні навички та знання з туризму. Слідкуйте за анонсами.

туризмтуризмтуризм

Кафедра туризму та готельно-ресторанної справи