В ЛНТУ відбувся фізкультурно-патріотичний фестиваль «Козацькі розваги 2023»

В ЛНТУ відбувся щорічний фізкультурно-патріотичний фестиваль «Козацькі розваги 2023» в рамках Європейського тижню спорту. Захід відбувся за підтримки Відділення Національного олімпійського комітету у Волинській області. Учасниками фестивалю стали студенти усіх спеціальностей ЛНТУ.

фотофото

Розпочався захід традиційно із урочистого відкриття на якому виступили заступник декана ФЦОСТ Ярослава Мартинюк, відповідальний секретар Відділення Національного олімпійського комітету у Волинській області, директор Волинського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Олександр Хриплюк та завідувач кафедри фізичної культури, спорту та здоров’я Володимир Ковальчук. Крім того, перед почаком змагань для учасників виступив клуб козацького бойового мистецтва "Герць".

фотофотофотофотофотофото

Так, фестиваль складався із шести змагань, де усі охочі студенти могли спробувати свої сили у метанні ядра, підніманні колеса, перетягуванню автомобіля, боротьбі та присіданні з партнером.

фотофотофотофотофотофотофото

Переможців змагань нагородили медалями та брендованими футболками.