Перейти до основного вмісту

26 червня, в Луцькому національному технічному університеті відбувся форум, присвячений темі "Інноваційна економіка". На цьому заході керівництво університету окреслило свої досягнення в галузі науки, освіти та інновацій, а також представило амбітні плани на майбутнє.

з'їздз'їздз'їзд

На заході були присутні провідні ректори вищих навчальних закладів України:

  • Шкарлет Сергій Миколайович – перший проректор НУ «Чернігівська політехніка», міністр освіти і науки України (з 2020 до 2023 року);
  • Новомлинець Олег Олександрович – ректор НУ «Чернігівська політехніка»;
  • Кочуєвський Геннадій Олексійович – проректор Державного університету економіки та технологій;
  • Азюковський Олександр Олександрович – ректор НТУ «Дніпровська політехніка»;
  • Біліченко Віктор Вікторович – ректор Вінницького національного технічного університету;
  • Бурєнніков Юрій Юрійович – проректор Вінницького національного технічного університету;
  • Грешта Віктор Леонідович – ректор НУ «Запорізька політехніка»;
  • Куликовський Руслан Анатолійович – проректор НУ «Запорізька політехніка»;
  • Ковров Анаталій Володимирович – ректор Одеської державної академії будівництва та архітектури;
  • Грищенко Іван Михайлович – ректор Київського національного університету технологій та дизайну;
  • Назаренко Олександр Аскольдович – ректор Державного університету інтелектуальних технологій та зв’язку;
  • Скидан Олег Васильович – ректор Поліського національного університету ;
  • Шайкан Андрій Валерійович – ректор Державного університету економіки та технологій;
з'їздз'їздз'їзд

Очільники вищих навчальних закладів зібралися для обговорення актуальних питань щодо того, як впливає на економічний розвиток впровадження інновацій у навчальний процес.

Перший проректор НУ «Чернігівська політехніка» Сергій Шкарлет закликав освітян та науковців завжди ставити для себе максимальні цілі та впевнено їх досягати. Він наголосив: "Ставте перед собою завжди максимально об’єктивну мету. Адже зовсім не є злочином щось не зробити, злочин - поставити перед собою мету, яка менша ваших можливостей".

Цими словами міністр підкреслив важливість амбітних цілей та постійного розвитку, адже лише таким чином можна досягти значущих результатів і внести вагомий вклад у розвиток науково-освітньої сфери країни.

з'їздз'їздз'їзд

Значною частиною заходу стала екскурсія університетом, де гості змогли ознайомитися з нашими науково-дослідними розробками, відвідати спортивний комплекс і басейн, а також нову сучасну локацію Артех. Було проведено інтерактивне знайомство з досягненнями університету, що продемонструвало високий рівень підготовки та інфраструктури. Крім того, учасники мали можливість бути присутніми на відкритті хакатону, що ще раз підтвердило активну роль університету в підтримці інновацій та розвитку IT-індустрії.

з'їздз'їздз'їздз'їздз'їздз'їзд

Учасники заходу розглянули вплив інновацій на розвиток економіки, особливо в контексті нинішньої військово-політичної ситуації в Україні. Вони обговорили можливості співпраці між університетами та бізнесом для стимулювання економічного зростання в умовах кризи, важливість тісної співпраці між навчальними закладами та підприємствами для забезпечення сталого розвитку, а також перспективи міжнародного співробітництва для підвищення конкурентоспроможності українських закладів освіти на світовому ринку.

Зокрема, обмінялися досвідом щодо впровадження інноваційних методик у навчальні програми, спрямованих на підвищення якості освіти та підготовки студентів до викликів сучасного ринку праці.

з'їздз'їздз'їздз'їзд

Луцький національний технічний університет підтвердив свій статус провідного закладу, який активно розвивається та впроваджує інновації. Виступи та дискусії на форумі продемонстрували готовність університету до нових викликів та амбіційні плани щодо подальшого розвитку.

з'їздз'їздз'їздз'їздз'їздз'їздз'їзд