19 травня 2023 р. на базі кафедри міжнародних економічних відносин відбувся ІІІ Міжнародний науково-практичний семінар «Сучасна парадигма міжнародних економічних відносин в умовах глобальних трансформацій».

Семінар

Співорганізаторами наукового заходи  стали  кафедра міжнародних економічних відносин Сумського державного університету (Україна), ГО «Європейський вектор Волині» (Україна), Університет Марії Кюрі-Склодовської (Польща), Інститут політології та адміністрування Університету технології та торгівлі  ім. Г. Ходковської (Польща), Асоціація освіти дорослих (Азербайджан), ГО Молодь – це сила (Вірменія).

Науковий захід розпочався вітальними словами до учасників та організаторів семінару проректора з науково-педагогічної роботи та досліджень ЛНТУ, д.е.н., професора Олени Лютак та завідувача кафедри міжнародних економічних відносин ЛНТУ Олени Баули.

Семінар

Представлення презентацій та обговорення доповідей учасників наукового семінару відбулося у змішаному форматі, учасники мали змогу доєднатися онлайн через платформу Zoom.

Учасники міжнародного семінару заслухали та обговорили доповіді науковців та дослідників: «Соціально-економічні наслідки війни в Україні» (д.е.н., професор Олена Лютак), «Актуальні аспекти детінізації світової економіки» (к.е.н., доцент Олена Баула), «Principles of Capital Management in the Form of International Portfolio Investments» (Azar Ramazanov), «Deepening of Cooperation Between Ukraine and Armenia in Modern Conditions» (Narine Teknedjian), «Роль України в нових геополітичних умовах» (к.е.н., доцент Оксана Урбан).

СемінарСемінар

Оргкомітет міжнародного семінару щиро вдячний учасникам за активну наукову дискусію, нові ідеї та доброзичливу атмосферу!

Кафедра МЕВ